Ogłoszenia 21 Niedziela Zwykła (26 VIII 2018 r.)  M B Częstochowskiej

1. Dzisiaj czwarta niedziela miesiąca, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, diecezjalne dożynki w Rzeszowie w Katedrze, wypominki rano.
    • Msze św. poniedziałek i środę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.
    • W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i Litania do Matki Bożej.
    • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, zmiana tajemnic różańcowych po sumie, składka na cele diecezjalne.
    • Za tydzień, w ostatnią niedzielę wakacji Stowarzyszenie „Wspólnota Beskidzka” i Parafialny Zespół Caritas zapraszają dzieci na pożegnanie wakacji na placu przy plebanii od godz. 15.00. Proszę młodzież – kandydatów do bierzmowania o wykoszenie ogrodu plebańskiego.
    • Kończą się wakacje. Rodziców proszę o zadbanie, aby dzieci na początek Roku Szkolnego przystąpiły do spowiedzi.
  3. Serdecznie dziękuję:
  • Nowożeńcom i Rodzinie, za przygotowanie świątyni na niedzielę i koszenie trawy, proszę o podjęcie tej posługi przez kolejną rodzinę.
  • Za ofiary na dzwony i za ofiary na utrzymanie cmentarza. Bóg zapłać.
  1. W tym tygodniu planowane jest zdjęcie dzwonu i odwiezienie do renowacji i przełożenia zawieszenia. Prace będzie wykonywać firma ludwisarska Felczyńskich z Przemyśla.
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej.

Poniedziałek 27 VIII 7.00  + Jan
Wtorek 28 VIII 18.00  + Stefania, Józef
Środa 29 V III 7.00  + Helena, Wojciech
Czwartek 30 VIII 18.00 W int. Panu Bogu wiadomej.
Piątek 31 VIII 18.00 W int. Panu Bogu wiadomej.
Sobota 1 IX 18.00 W int. Panu Bogu wiadomej.
Niedziela 2 IX 7.00  + Marian Łukasik – 2 r. śm.
8.30 Zdynia  + Barbara Łukasik – od bratowej Janiny z rodziną.
10.30 Za parafian