1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych, wypominki zmarłych przed sumą, składka na cele diecezjalne.
    • Msze św. codziennie o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Serdecznie zapraszam do modlitwy. Do prowadzenia różańca zapraszam:
  • W poniedziałek klasa – 6 i 7 SP
  • We wtorek – klasy 4 i 5 SP.
  • W środę – klasy 3 SP
  • W czwartek klasy 1 i 2 SP
  • Piątek – 8 SP –kandydaci do bierzmowania.
  • W sobotę młodzież szkół średnich
    • W liturgii w poniedziałek NMP Różańcowej
    • Za tydzień druga niedziela miesiąca – XIX DZIEŃ PAPIESKI – Wstańcie, chodźmy! Ogólnopolska zbiórka na stypendia dla uzdolnionej młodzieży – żywy pomnik Jana Pawła II, zbiórkę przeprowadzą po Mszach św. kandydaci do sakramentu bierzmowania. Po sumie nabożeństwo różańcowe, wypominki zmarłych przed Mszą św. poranną.
  1. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią, od piątku proszę kolejną rodzinę. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczystości odpustowych, szczególnie zespołowi Michael, także strażakom i kobietom niosącym figurę MB oraz ministrantom, wszystkim za udział i wspólną modlitwę. Bóg zapłać
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Ola i Jaś.
  3. Parafia Sękowa organizuje pielgrzymkę do Lichenia i Warszawy (Świątynia Opatrzności i grób ks. Popiełuszki) w dniach 19 i 20 X. Koszt 200 zł, szczegóły na stronie parafii i u ks. Proboszcza.
  4. Dzisiaj po Mszach św. w salce katechetycznej na plebanii, a także w dni powszednie w tygodniu i w przyszłą niedzielę, Koło Gospodyń Wiejskich ze Smerekowca sprzedaje stroiki na groby. Zapraszamy na zakupy.
Poniedziałek 7 X 17.00  + Bogusław Gromala – od pracowników Zakładu Usługowego Krzysztof Potyrała
Wtorek 8 X 17.00  + Bogusław Gromala – od członkiń Koła Gosp. Wiejskich z Gładyszowa
Środa 9 X 17.00  + Piotr Waszczyszak – od córki Janiny z mężem z Kamienicy
Czwartek 10 X 17.00  + Piotr Waszczyszak – od córki Danuty z mężem i dziećmi
Piątek 11 X 17.00  + Bogusław Gromala – od Honoraty i Ryszarda Piotrowskich
Sobota 12 X 17.00  + Bogusław Gromala – od Zygmunta i Stanisławy Basta z rodziną
Niedziela 13 X 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia   + Olena, Józef Tomaszkiewicz
10.30  + Antoni, Stefania Warzecha – r. śm.