1. W dzisiejszą niedzielę
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 6.30 w pozostałe dni o godz. 18.00.
  • W liturgii Kościoła w środę wsp św. Wincentego a’Paulo, w czwartek wsp. Św. Wacława,
  • W piątek wsp. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w naszej parafii uroczystości odpustowe w najbliższą niedzielę – suma odpustowa o godz. 11.00 odprawi Ks. dr hab. Stanisław Haręzga, prof. KUL wieloletni rektor WSD w Przemyślu, mój rodak z parafii rodzinnej
  • Najbliższa niedziela – to pierwsza niedziela miesiąca października przed sumą od godz. 10.30 Różaniec poprowadzą Róże Różańcowe, na procesję proszę przygotować obrazy i feretrony, strażaków w mundurach do baldachimu, krzyża i berła, wszystkich zapraszam do spowiedzi, abyśmy mogli zyskać odpust dla siebie lub naszych zmarłych.
 3. Dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią, kwiaty, koszenie i ofiarę. Od piątku zapraszam dwie następne rodziny z kolejki. Dziękuję za ofiary do puszek, na Caritas dla poszkodowanej Słowenii 500 zł, na radio VIA 110 zł, Bóg zapłać.
 4. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów następujących gospodarzy i ich rodziny: Gr I Dariusz Kozyra, Kozyra Mateusz, Siuta Czesław, Cycoń Krystyna, Cycoń Grażyna, Hotloś Wojciech, Hotloś Hubert, Gontarz Waldemar, Dusza Zbigniew, Ludwin Stanisław, Jabłczyk Marian, Ludwin Janusz, Hotloś Stanisław, Kita Grzegorz, Dudka Henryk.
 5. Intencje mszalne:
Poniedziałek 25 IX 18.00  + Mirosław Tomaszkiewicz 16 r. śm., Teresa Tomaszkiewicz
Wtorek 26 IX 6.30  + Leszek Pyrdoł – od uczestników pogrzebu
Środa 27 IX 18.00  + Piotr Gromala – od Anny i Jacka Karbownik
Czwartek 28 IX 6.30  + Piotr Gromala – od Alicji i Stanisława Fryzowicz
Piątek 29 IX 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od rodziny Gawlików z Gorlic
Sobota 30 X 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od rodziny Stępniów ze Smerekowca
Niedziela 1 X odpust św. Michała Arch. 7.00  + Franciszek Ludwin – 18 r. śm., Zofia Ludwon, Anna Kluś
8.30 Zdynia  + Jan Gawlik – od Klaudii i Łukasza Przybyłowicz
11.00 Za parafian