Ogłoszenia 24 Niedziela Zwykła (16 IX 2018 r.)

 1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed sumą.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św., w poniedziałek o godz. 6.30, we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.00.
  • We wtorek święto św. Stanisława Kostki Patrona dzieci i młodzieży, zapraszam na Mszę św. na 18.00: dzieci i młodzież, także kandydatów do sakramentu bierzmowania, oraz dzieci z klasy trzeciej z rodzicami, po nabożeństwie spotkanie organizacyjne, co do przygotowania do I Spowiedzi i komunii św.
  • W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.30.
  • Trzeci piątek miesiąca – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, święto św. Mateusza Ap. i Ewangelisty.
  • W piątek o godz. 19.00 w Remizie – Świetlicy Wiejskiej – zebranie wiejskie.
 3. Serdecznie dziękuję:
 • Za prace przy dzwonnicy, za ofiary na dzwony i za ofiary na utrzymanie cmentarza. Bóg zapłać.
 • Kolejnej rodzinie za przygotowanie świątyni na niedzielę, proszę o podjęcie tej posługi przez kolejną rodzinę.
 1. Za niespełna dwa tygodnie w sobotę 29 września 2018 r. przeżywać będziemy uroczystości odpustowe połączone z jubileuszem 200-lecia naszej świątyni i 100-leciem niepodległości naszej Ojczyzny. Msza św. celebrowana przez ks. Biskupa ordynariusza naszej diecezji, Jana Wątroby z poświęceniem dzwonów i pamiątkowych tablic o godz. 16.00. Do przygotowania świątyni proszę 5 rodzin, już dziś, aby można było zaplanować sprzątanie (mycie okien, koszenie parkingu i całego odejścia kościoła i plebani, dekoracje i inne konieczne prace). Proszę także już dziś strażaków z OSP o organizowanie się do baldachimu i feretronów – koniecznie w mundurach, a dziewczęta i kobiety o przygotowanie i udekorowanie obrazów.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej.
 3. Intencje mszalne:
Poniedziałek 17 IX 6.30  + Stefania Kowalczyk – greg 12
Wtorek 18 IX 18.00  + Stefania Kowalczyk – greg 13
Środa 19 IX 18.00  + Stefania Kowalczyk – greg 14
Czwartek 20 IX 18.00  + Stefania Kowalczyk – greg 15
Piątek 21 IX 18.00  + Stefania Kowalczyk – greg 16
Sobota 22 IX 7.00  + Stefania Kowalczyk – greg 17
Niedziela 23 IX 7.00  + Stefania Kowalczyk – greg 18
8.30  Zdynia  + Katarzyna Solarz – 25 r. śm. + Jan, Czesław, Kazimierz
10.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla pracowników Stadniny Koni Huculskich, hodowców, zawodników i uczestników 23 – Dni HUCULSKICH, i radość nieba dla zmarłych pracowników Stadniny Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie.