1. Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu, wypominki zmarłych rano. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 17.00, ale w środę i czwartek rano o godz. 6.30, w sobotę o godz. 7.00
  • We wtorek na Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie młodzieży i rodziców przed sakramentem bierzmowania z delegatem ks. Biskupa – formalne dopuszczenie do sakramentu bierzmowania.
  • W środę 13 marca przypada szósta rocznica (2013) wyboru Ojca św. Franciszka. Módlmy się za naszego papieża oraz w intencjach, jakie nam on wskazuje.
  • W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św., oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia – trzeci piątek miesiąca. Po nabożeństwie katecheza kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • Za tydzień druga niedziela Wielkiego Postu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie Gorzkie Żale.
  • Za dwa tygodnie w trzecią niedzielę Wielkiego Postu (24 III) rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, módlmy się o dobre ich przeżycie.
 3. Serdecznie dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią i ofiarę na świątynię, to zadanie polecam następnej rodzinie z kolejki.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej oraz stałej lektury Pisma Świętego.
 5. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Sławomir Konieczek, s. Daniela i Anny, z Cieszyna i Agnieszka Szarawara, c. Marka i Zofii, ze Zdyni.. Zapowiedź II.
 6. Ogłoszenie p. Sołtys: w poniedziałek w Gimnazjum w Uściu Gorlickim o godz. 10.00 szkolenie rolnicze na temat płatności obszarowych i zmian w płatnościach oraz KRUS.
 7. Intencje mszalne:
Poniedziałek 11 III 17.00  + Barbara Łukasik – od brata Stanisława z żoną
Wtorek 12 III 17.00  + Barbara Łukasik – od brata Stanisława z żoną
Środa 13 III 6.30  + Barbara Łukasik – od Marii i Wojciecha Szabla
Czwartek 14 III 6.30  + Barbara Łukasik – od bratanicy Moniki z mężem Mateuszem i córką
Piątek 15 III 17.00  + Janina, Antoni Stępień
Sobota 16 III 7.00  + Barbara Łukasik – od chrześnicy Anny z mężem Piotrem
Niedziela 17 III 7.00  + Jan Papis – greg. 1
8.30 Zdynia Za parafian
10.30  + Władysław Siuta, + Józef Ludwin