1. Dzisiaj 11 niedziela zwykła w roku liturgicznym, wypominki zmarłych w czerwcu przed sumą, przed poranną Mszą św. śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wsp. św. Antoniego.
 2. Starajmy się przestrzegać zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Zachęcam do udziału we Mszy św. w sobotę wieczorem.
 3. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, ale w poniedziałek poza parafią, w czwartek rano o 6.30.
  • W liturgii kościoła w poniedziałek św. Michała Kozala, w czwartek św. Alberta Chmielowskiego.
  • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
  • Trzeci piątek – koronka do Bożego Miłosierdzia, zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania – młodzież kl. VII z rodzicami, poświęcenie i wręczenie modlitewników i katecheza.
  • Za tydzień 12 niedziela zwykła w roku liturgicznym, wypominki zmarłych w czerwcu przed sumą, przed poranną Mszą św. śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Dziękuję rodzinie Mieczysława i Rafała Siuty za opiekę nad świątynią, kwiaty i koszenie trawy, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 5. Proszę do koszenia cmentarza i parkingu następujących gospodarzy i ich rodziny: Matała Józef, Zygadło Augustyn, Siuta Mieczysław, Żołnowski Piotr, Gromala Wiesław, Niemasik Grażyna, Maciuszek Kazimierz, Totoś Arkadiusz, Fryzowicz Stanisław i Maciej.
 6. Proszę zwrócić uwagę na wnoszących śmierci na cmentarz, (ostatnio np. po grillu), jest już tablica informacyjna, założony zostanie monitoring.
 7. Zbliża się koniec roku szkolnego – przypominam dzieciom i młodzieży o spowiedzi na koniec roku szkolnego oraz o obowiązku zbierania podpisów w indeksach od klasy VI do końca szkoły średniej.
 8. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 9. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Piotr Trojanowicz, s. Adama i Bernadetty, zam. Ropa i Urszula Hojsak, c. Marka i Barbary, zam. Smerekowiec zap. I.
 10. Intencje mszalne:

Poniedziałek 14 VI

Poza parafią

Wtorek 15 VI

18.00

 + Franciszka Piątek – od Czesława Pajdzika z rodziną

Środa 16 VI

18.00

 + Franciszka Piątek – od Teresy i Kazimierza Stachura. 

Czwartek 17 VI

6.30

 + Franciszka Piątek – od Jana i Krystyny Wójcik z rodziną

Piątek 18 VI

18.00

 + Józefa Kuczaj – od sąsiadów syna Józefa z Libuszy

Sobota 19 VI

18.00

 + Józefa Kuczaj – od rodziny Niedośpiał z Gorlic

Niedziela 20 VI

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

25 r. ślubu Barbary i Zdzisława – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł Boże i opiekę MB w dalszym życiu.

10.30

 + Leszek Pyrdoł – 1 r. śm.