1. Dziś 13 Niedziela Zwykła, przed Mszą poranną i w Zdyni, oraz po sumie Litania Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych przed sumą.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, jedynie we wtorek i czwartek rano o godz. 7.00, codziennie w czerwcu odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W liturgii Kościoła we wtorek św. Ireneusza BM, w środę Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła Msza św. o 7.00 i 18.00 w Smerekowcu, w Zdyni o 16.30.
  • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień 14 Niedziela Zwykła, pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
 3. Dziękuję rodzinie Moniki Hojsak i Anny Kita za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 4. Proszę do koszenia cmentarza i parkingu następujących gospodarzy i ich rodziny: Dariusz Kozyra, Siuta Czesław, Cycoń Krystyna, Cycoń Grażyna, Hotloś Wojciech, Dusza Zbigniew, Ludwin Stanisław, Jabłczyk Marian, Ludwin Janusz, Hotloś Stanisław, Kita Maria, Kita Grzegorz.
 5. W śpiewach pieśni unikamy powtarzania refrenu na rzecz kolejnych zwrotek.
 6. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Ewelina Czyżewska, c. Stanisława i Ireny, zam. Klęczany i Dariusz Łukasik, s. Janusza i Barbary, zam. Smerekowiec, zap. III, oraz Klaudia Kozyra, c. Dariusza i Beaty, zam. Smerekowiec i Michał Wojna, s. Krzysztofa i Beaty, zam. Siedliska, zap. II, oraz Sarkowicz Joanna, c. Andrzeja i Anny, zam. Biesna, par. Siedliska i Pajdzik Krzysztof, s. Czesława i Cecylii, zam. Smerekowiec, zap. II.
 7. 4 sierpnia wyrusza 45 Piesza Pielgrzymka Rzeszowska na Jasną Górę, zapisy do 16 lipca w parafii św. Jadwigi w Gorlicach – szczegóły na plakacie.
 8. W czwartek o godz. 18.00 wiejskie zebranie w świetlicy.
 9. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 10. Intencje mszalne:

Poniedziałek 27 VI

18.00

 + Franciszka Piątek – od uczestników pogrzebu

Wtorek 28 VI

7.00

 + Franciszka Piątek – od uczestników pogrzebu

Środa Św. Piotra i Pawła 29 VI

7.00

  + Stanisław Pajdzik – 7 dzień po śmierci – od żony Elżbiety.

16.30 Zdynia

 + Jan Gawlik – od córki Beaty z rodziną

18.00

 + Katarzyna, Piotr Waszczyszak

Czwartek 30 VII

7.00

 + Andrzej Hojsak – od rodziny Dudków z Hańczowej.

Piątek 1 VII

18.00

 + Andrzej Hojsak – od Elżbiety i Wiesława Dwojak

Sobota 2 VII

18.00

 + Jan Gogoc – od syna Bogdana z rodziną.

Niedziela 3 VII

7.00

 + Józef Maciuszek – od Władysława Błaszczyka z Górek

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Maria Pupczyk – 17 r. śm., Teodor Pupczyk – 21 r. śm.