1. Dzisiaj ostatnia niedziela sierpnia, w katedrze w Rzeszowie dożynki diecezjalne, wypominki zmarłych przed sumą.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, a we wtorek o godz.7.00.
  • W środę Msza św. wotywna o św. Józefie i litania do Świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy. Rozpoczyna się wrzesień i Nowy Rok Szkolny i katechetyczny, Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Gładyszowie o godz. 8.00.
  • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii.
  • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne. Na Jasnej Górze ogólnopolskie dożynki. Zbiórka do puszek na rzecz Afgańczyków. Caritas Polska za pośrednictwem Caritas w Pakistanie i Iranie udzieli wsparcia uchodźcom z Afganistanu, którzy uciekli do tych krajów. Pomoc otrzymają także ci ludzie, którzy trafili do Polski i nie mają dosłownie niczego.
  1. Dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią i kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
  3. Intencje mszalne:

Poniedziałek 30 VIII

18.00

 + Józefa Kuczaj – od Renaty i Wacława Stępień

Wtorek 31 IX

7.00

 + Józefa Kuczaj – od Celiny i Marcina Kruczek z dziećmi

Środa 1 IX

18.00

 + Genowefa Gromala – od wnuczki Ewy z mężem

Czwartek 2 IX

18.00

 + Genowefa Gromala – od zięcia Henryka

Piątek 3 IX

18.00

  + Andrzej Hojsak – 7 dzień po śmierci – od syna Grzegorza z rodziną.

Sobota 4 IX

18.00

 + Józef Maciuszek – od siostrzenicy Karoliny Wilk z Kwiatonia z rodziną.

Niedziela 5 IX

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 W intencji Małgorzaty w 18 urodziny – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł Boże i opiekę MB.

10.30

 + Marcin Kula – 20 r. śm., Maria, Jan Kula, Władysław Kula, Zofia Gąsiorek, Stanisław, Jan Łacek