1. W Dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się w Polskim Kościele Tydzień Wychowania „Wspólnota słuchająca i ewangelizująca”. W Markowej koło Przeworska na Podkarpaciu uroczystość beatyfikacji Rodziny Ulmów. Dziękujmy Panu Bogu za nowych błogosławionych.
  2. W tym tygodniu:
    • Msze św. we wtorek i piątek o godz. 6.30 w pozostałe dni o godz. 18.00.
    • W liturgii Kościoła we wtorek wsp. NMP Rzeszowskiej, w środę wsp. Św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wsp NMP Bolesnej, w sobotę wsp św. Korneliusza i Cypriana.
    • Za tydzień kolejna niedziela w roku liturgicznym. W Zdyni Msza św. wyjątkowo o godz. 12.00. Kościół w Polsce będzie obchodził 57 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.
  3. Dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią, kwiaty i koszenie. Od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki. Dziękuję p. Jackowi Karbownikowi za nowe oświetlenie w zakrystii.
  4. W sobotę na świetlicy w Smerekowcu od godz. 15.00–17.00 zbiórka ciast i ciasteczek dla Wikusi z Nowego Sącza –na zakończenie akcji pomocowej, które w odbędzie się niedzielę –szczegóły na mediach społecznościowych. Zachęcam do włączenia się w tę akcję.
  5. Intencje mszalne:
Poniedziałek 11 IX 18.00 W int rodziny o zdrowie, bł. B i opiekę MB
Wtorek 12 IX 6.30  + Henryk Cycoń – od Krystyny i Grzegorza Kita
Środa 13 IX 18.00  + Henryk Cycoń – od Krystyny i Andrzeja Kita
Czwartek 14 IX 18.00  + Genowefa Gromala – od uczetników pogrzebu
Piątek 15 IX 6.30  + Genowefa Gromala – od uczetników pogrzebu
Sobota 16 IX 18.00  + Henryk Cycoń – od Kazimierza i Krystyny Siwek
Niedziela 17 IX 7.00 Za parafian
12.00 Zdynia  + Jan Gawlik – od rodzina Gajda i Bożek
10.30  + Marcin Kula – 5 r. śm.,  Władysław Kula