Ogłoszenia 25 Niedziela Zwykła (23 IX 2018 r.)

 1. Dzisiaj czwarta niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed Mszą poranną.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św., codziennie o godz. 18.00, we wtorek o godz. 6.30.
  • W piątek zbiórka ministrantów o godz. 16.30.
 3. Serdecznie dziękuję:
 • Za prace przy dzwonnicy, za ofiary na dzwony i za ofiary na utrzymanie cmentarza. Bóg zapłać.
 • Kolejnej rodzinie za przygotowanie świątyni na niedzielę, proszę o podjęcie tej posługi proszę 5 rodzin, kwiaty wspólnie z narzeczonymi, którzy w sobotę zawierają sakrament małżeństwa.
 1. W sobotę 29 września przeżywać będziemy uroczystości odpustowe ku czci św. Michała Archanioła połączone z jubileuszem 200-lecia naszej świątyni i 100-leciem niepodległości naszej Ojczyzny. Msza św. po przewodnictwem J. E. ks. biskupa Jana Wątroby, ordynariusza naszej diecezji, z poświęcenie dzwonów i pamiątkowych tablic o godz. 16.00. Proszę strażaków z OSP do baldachimu i feretronów –w mundurach; do niesienia obrazów: św. Michała – rodzice kandydatów do sakramentu bierzmowania, do figurki Matki Bożej – panie niosące zwykle tę figurkę, do św. Antoniego – rodzice dzieci I komunijnych, proszę także o pomoc w procesji z darami, do Dzieciątka Jezus dziewczęta – kandydaci do sakramentu bierzmowania. Zachęcam wszystkich do licznego udziału i zyskiwania odpustu dla siebie lub za zmarłych, codziennie możliwość spowiedzi.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej.
 3. We wtorek o godz. 18.00 w budynku Urzędu Gminy w Uściu Gorlickim konferencja szkoleniowa dotycząca programu „Czyste powietrze”, na której przedstawione zostaną możliwości dofinansowania wymiany starych źródeł ciepła, docieplenia przegród budynków, wymiany stolarki itp.
 4. Intencje mszalne:
Poniedziałek 24 IX 6.30  + Stefania Kowalczyk – greg 19
Wtorek 25 IX 6.30  + Stefania Kowalczyk – greg 20
Środa 26 IX 18.00  + Stefania Kowalczyk – greg 21
Czwartek 27 IX 6.30  + Stefania Kowalczyk – greg 22
18.00  + Bogusław Gromala od Mamy i brata Piotra – 30 dzień po śmierci
Piątek 28 IX 18.00  + Stefania Kowalczyk – greg 23
Sobota 29 X 14.00 Ślubna
16.00  + Stefania Kowalczyk – greg 24
Niedziela 30 IX 7.00  + Stefania Kowalczyk – greg 25
8.30 Zdynia  + Karolina Knapczyk – 50 r. śm.
10.30  + Mirosław Tomaszkiewicz – 11 r. śm., Teresa Tomaszkiewicz, Stefan Pawelczak, Anna Flejszerowicz