1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Michała Archanioła w – suma odpustowa o godz. 11.00, kazania głosi ks. Witold Szczur, proboszcz z Gawłuszowic k/Mielca wypominki zmarłych przed sumą.
 2. Przypominam o stosowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Komunie św. przyjmujemy na rękę.
 3. W tym tygodniu:
  • W liturgii kościoła w poniedziałek św. Wacława, wtorek św. Archaniołów, w środę św. Hieronima, w czwartek św. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek św. Aniołów Stróżów,
  • Msze św. codziennie jeszcze o godz. 18.00, we wtorek i środę rano o 6.30.
  • W czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej – nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy św., serdecznie zapraszam. W czwartek poświęcenie różańców dla dzieci z klasy trzeciej, dzieci prowadzą Różaniec, to pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, i za kapłanów.
  • W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różaniec prowadzą kandydaci do bierzmowania.
  • Pierwsza sobota, Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i Litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe, po sumie, zmiana tajemnic różańcowych, wypominki zmarłych przed sumą, składka na cele diecezjalne. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos.
 4. Dziękuję wyznaczonym dwom rodzinom za przygotowanie świątyni na odpust, kwiaty i wszelkie prace, od piątku zapraszam następną rodziny z kolejki.
 5. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św.
 6. Intencje mszalne:

Poniedziałek 28 IX

18.00

 + Piotr Waszczyszak

Wtorek 29 IX

6.30

 + Maria Pajdzik – od rodziny Zieleń

Środa 30 IX

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla rodziny.

Czwartek 1 X

18.00

 + Franciszek Ludwin – 15 r. śm., Zofia Ludwin

Piątek 2 X

18.00

 + Maria Pajdzik – od rodziny Pajdzików z Wadowic

Sobota 3 X

18.00

 + Maria Pajdzik – od rodziny Żydło

Niedziela 4 X

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Genowefa Dziamba – od Alicji i Jana Gromala

10.30

 + Antoni, Stefania, Julia, Tomasz Warzecha