Ogłoszenia 26 Niedziela Zwykła (30 IX 2018 r.)

 1. Dzisiaj piąta niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed Sumą, składka na pomoc w remoncie ośrodka Caritas w Myczkowcach.
 2. W tym tygodniu:
  • Rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej, codziennie Msze św., o godz. 17.00, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec. Niech każdy postanowi i zaplanuje udział w tym nabożeństwie.
   W poniedziałek poświęcenie różańców dla dzieci z klasy trzeciej.
  • Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca
  • W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, i za kapłanów.
  • W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 16.15, o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i nabożeństwo różańcowe. Po nabożeństwie katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • W sobotę o godz. 17.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i Litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.
 3. W Serdecznie dziękuję:
 • Za wszelkie prace przy dzwonnicy, za ofiary na dzwony i za ofiary na utrzymanie cmentarza. Bóg zapłać. Za tydzień podam rozliczenie kosztów. Dzwony będą dzwonić o 12.00 na Anioł Pański i pół godziny przed Mszą św.
 • Biskup w księdze pamiątkowej napisał: Niech kościelne dzwony, upamiętniajce Jubileusz Świątyni, przypominają o stałej obecności Pana Boga pośród swego Ludu i zapraszają do wspólnej modlitwy. Z pasterskim błogosławieństwem Ks. Bp. Jan Wątroba. Biskup Rzeszowski. Zapraszam do wpisania się do księgi pamiątkowej, chociażby wpisując podjęte kiedyś postanowienia, jako duchowy dar na nasz Jubileusz. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w liturgię.
 • Rodzinom za przygotowanie świątyni na niedzielę, proszę o podjęcie tej posługi proszę kolejną rodzinę.
 • Różaniec prowadzą: Poniedziałek 1 X – klasy 3 SP ( zapraszam z rodzicami)
 • We wtorek 2 X – klasy 4 i 5 SP
 • Środa 3 X – klasa 6 i 7 SP
 • Czwartek 4 X – klasy 1 i 2 SP
 • Piątek 5 X – 8 SP i 3 Gimnazjum – kandydaci do bierzmowania
 • Niedziela 7 X – po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec, w następne niedziele proszę o prowadzenie różańca przed sumą proszę róże różańcowe, wypominki zmarłych w październiku rano.
 1. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej.
 2. Od 3 Października w Rzymie będzie obradował Synod Biskupów na temat: „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania” modlić się będziemy w intencji synodu na nabożeństwach różańcowych.
 3. We wtorek pogrzeb + Piotra Waszczyszaka: o 13.00 wyprowadzenie ciała z domu przedpogrzebowego i Różaniec w świątyni o godz. 13.30 Msza św.
 4. Intencje mszalne:
Poniedziałek 1 X 17.00  + Stefania Kowalczyk – greg 26
  13.30 Pogrzebowa + Piotr Waszczyszak
Wtorek 2 X 17.00  + Stefania Kowalczyk – greg 27
Środa 3 X 17.00  + Stefania Kowalczyk – greg 28
Czwartek 4 X 17.00  + Stefania Kowalczyk – greg 29
Piątek 5 X 7.00  + Stefania Kowalczyk – greg 30
17.00  + Piotr Waszczyszak – od żony w 7 dzień po śmierci
Sobota 6 X 17.00  W int. Barbary i Stefana w 30 rocznicę ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę M B
Niedziela 7 X 7.00  + Łukasz Ćwiklik – 11 r. śm.
8.30 Zdynia Za parafian
10.30   + Jan Papis – od Rady Parafialnej