1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe, po sumie, zmiana. Zbiórka do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos.
 2. Przypominam o stosowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Komunie św. przyjmujemy na rękę.
 3. W tym tygodniu:
  • W liturgii kościoła w poniedziałek św. Faustyny, w środę wsp MNP Różańcowej.
  • Msze św. codziennie o godz. 17.00. po Mszy św., nabożeństwo różańcowe. Do prowadzenia różańca zapraszam:
 • W poniedziałek klasa – 6 i 7 SP
 • We wtorek – klasy 4 i 5 SP.
 • W środę – klasy 3 SP
 • W czwartek klasy 1 i 2 SP
 • Piątek – 8 SP – i kandydaci do bierzmowania.
  • Za tydzień kolejny już w Kościele Polskim Dzień Papieski.
 1. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za troskę o świątynię od piątku zapraszam następną rodziny z kolejki. Dziękuję wszystkim, którzy dla własnego pożytku zyskali odpust, którzy zaangażowali się w piękne przeżycie odpustu parafialnego, zespołowi Michael za prowadzenie śpiewu, strażakom za posługę przy baldachimie, krzyżu i berle, niosącym obrazy i feretrony, ministrantom.
 2. Uzyskaliśmy pozwolenie na prace konserwatorskie na ścianie prezbiterium (za ikonostasem i przy św. Włodzimierzu), bardzo proszę na sobotę rano na 8.00 kilku mężczyzn czasowych do zbicia i wywiezienia tynku. Sprzątających proszę w sobotę po południu. W sprawie krzyży na wieżach trwają konsultacje konserwatorskie, co do renowacji lub rekonstrukcji. Dziękuję za złożone do tej pory ofiary na kwotę 13350 – 70 rodzin.
 3. Ankieta na temat „gazyfikacji Smerekowca”.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św.
 5. Intencje mszalne:

Poniedziałek 5 X

17.00

W intencji chorych z naszej parafii

Wtorek 6 X

17.00

 + Maria Pajdzik – od Rady Parafialnej

Środa 7 X

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla rodziny.

Czwartek 8 X

17.00

 + Maria Pajdzik – od rodziny Ziarników

Piątek 9 X

17.00

W 18 urodziny Wioli – o bł Boże w dorosłym życiu – int. od siostry i rodziców

Sobota 10 X

17.00

 + Edward Łukasik – od Lenki i Fabusia

Niedziela 11 X

7.00

 + Maria Smołkowicz – 5 r. śm., Franciszek Smołkowicz, Maria i Czesław Cycoń.

8.30 Zdynia

 + Olena, Józef Tomaszkiewicz

10.30

Za parafian