1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, XX Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik Jana Pawła II.
 2. Przypominam o stosowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią. Komunie św. przyjmujemy na rękę.
 3. W tym tygodniu:
  • W liturgii kościoła we wtorek bł Honorata Koźmińskiego, w czwartek wsp św. Teresy od Jezusa, w piątek św. Jadwigi – 42 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyłę na Stolicę Piotrową, trzeci piątek miesiąca – koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Msze św. codziennie o godz. 17.00. po Mszy św., nabożeństwo różańcowe. (Pozdrowienie anielskie – Zdrowaś Maryjo). Do prowadzenia różańca zapraszam:
 • W poniedziałek klasa – 6 i 7 SP
 • We wtorek – klasy 4 i 5 SP.
 • W środę – klasy 3 SP
 • W czwartek klasy 1 i 2 SP
 • Piątek – 8 SP – i kandydaci do bierzmowania.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, rozpoczyna się Tydzień Misyjny, młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania w świątyni parafialnej w Sękowej o godz. 17.00. Dla kandydatów, świadków i rodzin możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św.
 1. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią i kwiaty od piątku zapraszam następną rodziny z kolejki. W sobotę rano od 8.00 jeszcze raz możliwość parafialnego czynu społecznego – zapraszam do zbicia i wywiezienia tynku w prezbiterium. Proszę o zagospodarowanie czasu a radnych z Rady Parafialnej proszę o pomoc w znalezieniu chętnych ze swojego rejonu. Dziękuję za ofiary zbierane do puszek na pomoc uchodźcom – ofiarom pożarów w Grecji – 247 zł – Bóg zapłać.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św.
 3. Intencje mszalne:

Poniedziałek 12 X

17.00

 + Maria Pajdzik – od Rady Parafialnej

Wtorek 13 X

17.00

 + Maria Pajdzik – od Krystyny i Bogusława Rębisz

Środa 14 X

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla rodziny.

Czwartek 15 X

17.00

 + Genowefa Gromala – od syna Piotra

Piątek 16 X

17.00

 + Józef Maciuszek – od żony

Sobota 17 X

17.00

W intencji Filipa w 1 urodziny – o zdrowie, bł Boże i opiekę MB.

Niedziela 18 X

7.00

 + Ks. Adam Dziuba

8.30 Zdynia

O zdrowie dla Łucji, Marysi i Mikołaja, dla rodziców i dziadków, dla rodziny Krystyny, Barbary, Zbigniewa oraz Anny i Jana.

10.30

Za parafian