1. Dzisiaj trzecia niedziela Wielkiego Postu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W naszej parafii kolejny dzień rekolekcji parafialnych. Dziękuję ks. Robertowi Karasiowi za ich poprowadzenie. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. w wtorek i czwartek o godz. 6.30 w pozostałe dni o godz. 18.00.
  • W środę zapraszam na Mszę św. i katechezę dzieci z klasy trzeciej.
  • W piątek uroczystość Zwiastowania NMP, 30 rocznica utworzenia naszej rzeszowskiej diecezji. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post od mięsa. W piątek o godz. 18.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po Mszy św. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • Za tydzień czwarta niedziela Wielkiego Postu, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  1. Serdecznie dziękuję rodzinie Bożków za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Marcin Nowak, s. Kazimierza i Genowefy zam. Izby i Daria Gałas, c. Krzysztofa i Marii, zam. Smerekowiec, zap. II
  3. Intencje mszalne:

   

  Poniedziałek 21 III

  18.00

   + Bogusław Gromala – od uczestników pogrzebu.

  Wtorek 22 III

  6.30

   + Bogusław Gromala – od uczestników pogrzebu.

  Środa 23 III

  18.00

   + Józefa Kuczaj – od uczestników pogrzebu.

  Czwartek 24 III

  6.30

   + Józefa Kuczaj – od uczestników pogrzebu.

  Piątek Zwiastowanie NMP 25 III

  7.00

  W int. Bogu wiadomej.

  16.30 Zdynia

   + Aleksandra Gaweł – od uczestników pogrzebu.

  18.00

  Z róży Marii Kita – Zwiastowania MB – o potrzebne łaski i bł. Boże dla członkiń i za zmarłe z róży.

  Sobota 26 III

  18.00

   + Aleksandra Gaweł – od uczestników pogrzebu.

  Niedziela 27 III

  7.00

   + Julia Kozyra – 3 r. śm., Jan Kozyra.

  8.30 Zdynia

   + Katarzyna Waszczyszak – od syna Jana i Marii.

  10.30

  Za parafian