1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne. W niedziele Wielkiego Postu, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św.
 2. W tym tygodniu:
 • Msze św. codziennie o godz. 18.00, w poniedziałek rano o godz. 6.30.
 • We wtorek zapraszam na Mszę św. na godz. 18.00 i na katechezę kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 • W środę zapraszam na Mszę św. czcicieli św. o. Pio i chętnych do włączenia się w grupy modlitewne są one to odpowiedzią na inicjatywę św. o. Pio z połowy XX wieki. Grupy Modlitwy, powstałe z inicjatywy Ojca Pio z Pietrelciny, kierują się ogólnymi zasadami franciszkańskiej duchowości Ojca Pio, są to modlitwa z Kościołem, za Kościół i w Kościele, z czynnym uczestnictwem w życiu liturgicznym i sakramentalnym, przeżywanym, jako szczyt wewnętrznej jedności z Bogiem, wynagradzanie poprzez udział w cierpieniach Chrystusa według nauki Świętego Pawła, czynna miłość, niosąca ulgę cierpiącym i potrzebującym, jako praktyczne urzeczywistnienie miłości do Boga. Spotkania odbywać się mogą raz w miesiącu. Serdecznie zapraszam.
 • W piątek o godz. 18.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej a następnie Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • W piątek 8 marca – DZIEŃ KOBIET – wszystkim Paniom, starszym i młodszym życzę Bożych łask i opieki Matki Bożej.
 • Za tydzień kolejna niedziela Wielkiego Postu, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św.
 1. Dziękuję za opiekę nad świątynią, sprzątanie i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę.
 2. Do nabycia baranki Caritas na stół wielkanocny – ofiara 8 zł
 3. Dziękuję za ofiary składane do puszek, w Środę Popielcową na pomoc na Ukrainie 300 zł, a w 2 niedzielę WP na misje 120 zł. Bóg zapłać.
 4. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Michał Siuta s. Czesława i Marii z d. Kita zam. Smerekowiec i Sylwia Gromala, c. Marka i Anny z d. Wałęga, zam. Smerekowiec, zap. 1
 5. Intencje Mszalne:
Poniedziałek 4 III 6.30  + Katarzyna Waszczyszak – od rodziny Stepniów z Kwiatonia
Wtorek 5 III 18.00  + Stefan Tomaszkiewicz – od córki Grażyny z rodziną
Środa 6 III 18.00  + Jan Hojsak – od siostry Ireny z mężem
Czwartek 7 III 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od chrześnicy Katarzyny Koszyk z rodziną
Piątek 8 III 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od Rady Parafialnej
Sobota 9 III 18.00  + Stefan Tomaszkiewicz – od córki Janiny z rodziną
Niedziela 10 III  7.00  + Eufemia Jawor – r. śm., Kazimierz Jawor
8.30 Zdynia Za parafian
10.30  + Aniela, Władysław Gumulak