1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca – Uroczystość – Rocznica poświęcenia kościoła.
 2. W tym tygodniu:
  • W liturgii w tym tygodniu w poniedziałek św. Ap Szymona i Judy Tadeusza.
  • Msze św. codziennie o godz. 17.00, do czwartku nabożeństwo różańcowe. Serdecznie zapraszam do modlitwy. Do prowadzenia różańca zapraszam:
 • W poniedziałek klasa – 6 i 7 SP
 • We wtorek – klasy 4 i 5 SP.
 • W środę – klasy 3 SP
 • W czwartek klasy 1 i 2 SP
  • W piątek 1 XI Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w porządku niedzielnym: o godz. 7.00; w Zdyni o godz. 8.30 z procesją na cmentarz; suma o godz. 10.30 z procesją na cmentarz, strażaków proszę do krzyża i zabezpieczenie procesji. To także pierwszy piątek miesiąca. Do spowiedzi zapraszam codziennie przed Mszą św. Chorych odwiedzę w pierwszą sobotę od godz. 8.15.
  • W sobotę Dzień Zaduszny – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze św. o godz. 7.00 i o godz.17.00 z wypominkami zmarłych i z procesją na cmentarz, strażaków proszę o pomoc i zabezpieczenie procesji, w Zdyni o godz.15.30. z wypominkami zmarłych;
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed sumą, zmiana tajemnic różańcowych po sumie, składka na cele diecezjalne.
 1. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki na wypominki za zmarłych. W naszej parafii modlić się będziemy za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki i modląc się koronką do Bożego Miłosierdzia lub Różańcem (1 dziesiątek), a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św. Na kartkach proszę zaznaczyć wypominki listopadowe lub roczne.
 2. W listopadzie każdy wierny może zyskać odpust za dusze zmarłych: od 1 do 8 listopada odpust zupełny, do końca listopada odpust cząstkowy. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przyjęcie komunii św., nawiedzenie świątyni lub cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i jakiejkolwiek modlitwy według intencji Ojca św.
 3. Serdecznie dziękuję:
 • Wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią, od piątku proszę kolejną rodzinę.
 • Za ofiary na składkę na misje.
 • Dziękuję w imieniu organizatorów za ciasta, ponad 30 złożone, w czwartek na Pomoc dla Tosi.
 1. Tydzień temu liczyliśmy wiernych: uczestniczących we Mszy św. w naszej parafii było o 7.00: M – 65, K – 52, razem 117, na sumie: M – 49, K – 57 razem 106, w Zdyni K – 29, M – 27, razem 56, w całej parafii razem 279 osób na 600, i do Komunii św. o 7.00 14 osób, na sumie 40, w Zdyni 15, razem 68.
 2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Ola i Jaś.
 3. Intencje mszalne:
Poniedziałek 28 X 17.00  + Tadeusz
Wtorek 29 X 17.00  + Bogusław Gromala – od Władysława Basty z rodziną
Środa 30 X 17.00  + Bogusław Gromala – od kolegów z Firmy Remontowo – Budowlanej Kazimierz Siwek
Czwartek 31 X 17.00  + Jan, Anna, Józefa, Jan, Stanisława Wilk. Józefa Przestrzelska
Piątek 1 XI   Wszystkich Świętych 7.00 Za zmarłych z rodziny.
8.30 Zdynia  + Zofia, Andrzej Siwek – z int. Synów z rodzinami
10.30 Za parafian
Sobota 2 XI Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 7.00  + Zofia, Tadeusz i zmarli z rodziny.
15.30 Zdynia Za wszystkich wiernych zmarłych
17.00 Wg. Intencji Ojca św.
Niedziela 3 XI 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Stanisława, Bronisław, Jakub, Maria, Stefan Dwojak, Witold Wawrzuta
10.30  + Józefa, Henryk Cichoń