1. Dziś 31 niedziela zwykła, wypominki zmarłych przed sumą, w Zdyni Różaniec przed Mszą św., po sumie Nabożeństwo Różańcowe. Dziś Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła.
 2. W tym tygodniu:
 • Msze św. o godz. 17.00. jedynie w środę i piątek o 18.00. Serdecznie zapraszam wszystkich na ostatnie nabożeństwo różańcowe.
 • We wtorek 1 XI Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w porządku niedzielnym: o godz. 7.00; w Zdyni o godz. 8.30 z procesją na cmentarz; suma o godz. 10.30 z procesją na cmentarz, strażaków proszę do krzyża, berła, głośnika i zabezpieczenia procesji.
 • W środę 2 XI Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. o godz. 6.30 i o godz.18.00 z wypominkami zmarłych i z procesją na cmentarz, strażaków proszę o pomoc i zabezpieczenie procesji, w Zdyni o godz.16.30. z wypominkami zmarłych
 • Pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii. Msza św. o godz. 17.00
 • W piątek wsp. Św. Karola Boromeusza. Po południu spowiedź od 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 • W sobotę wyjątkowo od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną o godz. 17.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i Litania do Matki Bożej.
 1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
 2. Dziękuję rodzinie Elżbiety Pajdzik za opiekę nad świątynią, sprzątanie, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki. Dziękuję p. Sylwestrowi Bożkowi za remont bramek w ogrodzeniu kościelnym, a p. Jackowi Karbownikowi za pomoc.
 3. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki na wypominki. W naszej parafii modlić się będziemy za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki listopadowe i modląc się różańcem (1 dziesiątek) lub Koronką do Bożego Miłosierdzia, a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, Niedziela z nowym dodatkiem, zachęcam także do stałej lektury Pisma św.
 5. Intencje mszalne:

Poniedziałek 31 X

17.00

O powrót do zdrowia dla Wojciecha

Wtorek 1 XI Wszystkich Świętych

7.00

 + Zofia, Tadeusz i zmarli z rodziny

Zdynia 8.30

 + Andrzej, Zofia Siwak – od synów z rodzinami

10.30

Za parafian

Środa 2 XI Wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych

6.30

Według intencji Ojca świętego.

Zdynia 16.30

+ Stanisława, Bronisław Dwojak, Marian Bożek, Mieczysław Synowiec, Witold Wawrzuta, Wiesław Prorok.

18.00

Za wszystkich wiernych zmarłych.

Czwartek 3 XI

17.00

W int. Aleksandry w 55 urodziny o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB.

Piątek 4 XI

18.00

 Za zmarłych z rodziny Ludwinów i Gromalów

Sobota 5 XI

17.00

 + Piotr Gromala – 1 r. śm., Genowefa Gromala, Stanisław Pajdzik

Niedziela 6 XI

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Emilia, Bolesław, Jan, Maria, Stanisław, Helena, Zofia, Józef Sułowicz

10.30

 + Piotr Gromala – 1 r. śm., Genowefa Antoni Gromala.