Ogłoszenia 31 Niedziela Zwykła (3 XI 2018 r.)

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed sumą, zmiana tajemnic różańcowych po sumie, składka na cele diecezjalne.
 2. W tym tygodniu:
  • Codziennie o godz. 17.00, Msza św. listopadowe wypominki zmarłych, w sobotę o godz. 7.00.
  • W poniedziałek po Mszy św. zebranie Stowarzyszenia „Wspólnota Beskidzka” działającego w Smerekowcu, zapraszamy nowych członków.
  • W piątek o godz. 18.00 w Zespole Szkół w Uściu Gorlickim wieczornica dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – zaprasza Drużyna Starszoharcerska.
  • Za tydzień druga niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed Mszą poranną – 11 XI Święto Niepodległości. Gościć będziemy s. Marię Żywiec z zakonu sióstr służebniczek Starowiejskich (moją kuzynkę), która pracuje na misjach z Zambii, da świadectwo o swojej pracy, będziemy mogli wesprzeć jej pracę naszą ofiarą.
 3. W naszej parafii modlimy się za zmarłych przez cały listopad czytając wypominki i modląc się koronką do Bożego Miłosierdzia lub różańcem, a także wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św.
 4. W listopadzie każdy wierny może zyskać odpust za dusze zmarłych: od 1 do 8 listopada odpust zupełny, do końca listopada odpust cząstkowy. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przyjęcie komunii św., nawiedzenie świątyni lub cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i jakiejkolwiek modlitwy według intencji Ojca św.
 5. Serdecznie dziękuję rodzinie za przygotowanie świątyni na niedzielę i ofiarę na kościół, proszę o podjęcie tej posługi proszę kolejną rodzinę.
 6. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej.
 7. Intencje mszalne:
Poniedziałek 5 XI 17.00  + Julian Kita greg. 27
Wtorek 6 XI 17.00  + Julian Kita greg. 28
Środa 7 XI 17.00  + Julian Kita greg. 29
Czwartek 8 XI 17.00  + Julian Kita greg. 30
Piątek 9 XI 17.00  + Józef Tylka, Emilia, Piotr Hojsak
Sobota 10 XI 7.00  + Marian Bożek – 5 r. śm.
Niedziela 11 XI 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Julia Łaskawska – 2 r. śm.
10.30  + Jan Papis – od Rady Parafialnej