1. Dzisiaj w liturgii Pan Bóg zaprasza nas do poszukiwania mądrości, która przeprowadzi nas przez życie i doprowadzi do zbawienia. Dziś XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – Bliski Wschód, zbiórka do puszek.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, i wypominki listopadowe zmarłych.
  • We wtorek zapraszam na Mszę św. i katechezę kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. św. Benedykta, Jan, Mateusza Izaaka i Krystyna, M w piątek św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę wsp bł. Karoliny Kózkówny patronki naszej diecezji.
  • Trzeci piątek miesiąca módlmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Za tydzień Światowy Dzień Ubogich.
 3. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią. Od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 4. Zachęcam, aby zyskać odpust za dusze zmarłych, do końca listopada odpust cząstkowy. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przyjęcie komunii św., nawiedzenie świątyni lub cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i jakiejkolwiek modlitwy według intencji Ojca św.
 5. Intencje mszalne:
Poniedziałek 13 XI 18.00  + Anna, Józefa, Franciszek Gromala, Józefa, Jan Ludwin
Wtorek 14 XI 18.00  + Stefan Tomaszkiewicz – od c. Heleny z rodziną w 30 dzień po śmierci
Środa 15 XI 18.00  + Mirosław, Teresa, Hilary, Maria, Henryk, Łucja Tomaszkiewicz, Władysław, Katarzyna Potoniec. Aniela, Franciszek, Jan, Stanisław Gryboś. Paweł Klocek, Ignacy, Maria, Hawryłczak, Anna Flejszerowicz. Maria Cyrkot. Roman Łukasik.
Czwartek 16 XI 18.00  + Adolf Gajda
Piątek 17 XI 18.00  + Stanisław, Marek Król
Sobota 18 XI 18.00  + Stanisław, Maria Bugajski
Niedziela 19 XI 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Roman Królczyk
10.30  + Henryk, Józefa Cichoń