1. Dzisiaj niedziela „Laetare” – czwarta niedziela Wielkiego Postu, niech to będzie czas abstynencji od alkoholu oraz różnych postanowień, wypominki zmarłych Mszą poranną, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św.
  2. Przypominam o stosowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią.
  3. W tym tygodniu:
  • Msze św. o godz. 17.00, jedynie we wtorek i czwartek rano o godz. 6.30.
  • W poniedziałek zapraszam na Msze św. dzieci przed I komunią św. po nabożeństwie katecheza w salce na plebani. (dzieci przynoszą modlitewniki). O godz. 18.00 w salce na plebani walne zebranie Stowarzyszenia Wspólnota Beskidzka Lilia Złotogłów.
  • W środę Msza Święta wotywna o Świętym Józefie i litania do świętego oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy. Na stronie diecezjalnej, platformie Facebook diecezji rzeszowskiej i duszpasterstwa młodzieży – www:zbuta.rzeszow.pl oraz w TVP3 Rzeszów codziennie od 10 do 17 marca o godz. 19.55 emitowane są rekolekcje o świętym Józefie. Zapraszamy do uczestniczenia.
  • W piątek uroczystość św. Józefa oblubieńca NMP, w związku z rokiem Świętego Msza św. w Zdyni o godz. 15.30, w Smerekowcu o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Trzeci piątek miesiąca – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Za tydzień piata niedziela Wielkiego Postu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św.
  1. Serdecznie dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św., są do nabycia baranki na stół wielkanocny.
  3. Intencje mszalne:

Poniedziałek 15 III

17.00

 + Edward Łukasik – od rodziny Cetnarowskich

Wtorek 16 III

6.30

 + Edward Łukasik – od rodziny Woźniaków

Środa 17 III

17.00

 + Edward Łukasik – od rodziny Hołubów z Uścia Gorlickiego

Czwartek 18 III

6.30

 + Julia Kozyra – od Edwarda Szawali z Wierchomli

Piątek 19 III

15.30 Zdynia

 + Helena, Maria, Ignacy

17.00

 + Julia Kozyra – od Czesławy Pajdzik z rodziną

Sobota 20 III

17.00

 + Franciszka Piątek – od siostrzenicy Krystyny z rodziną

Niedziela 21 III

7.00

 + Czesław Cycoń – 11 r. śm., Maria Cycoń

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

W int Marianny w 82 urodziny – dziękczynna za lata życia i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB.