1. Dzisiaj ostatnia niedziela stycznia, w którą przypada Światowy Dzień Trędowatych. Ukazany w dzisiejszej Ewangelii Jezus budził lęk i zdumienie wśród słuchających Go i będących świadkami znaków, które czynił. Dzisiaj również Jego Ewangelia spotyka się z różnym przyjęciem; my jednak pragniemy przyjmować ją wciąż otwartym sercem i na co dzień ją wypełniać
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, w czwartek o godz. 6.30.
  • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii.
  • W liturgii Kościoła w piątek święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej, Msze św. 7.00 i 18.00, w Zdyni o 16.30. Na Mszach św. poświecenie gromnic a o 18.00 – poświęcenie modlitewników dla dzieci z klasy trzeciej i kandydatów do sakramentu bierzmowania. To pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.30. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Otoczmy, więc naszą modlitwą wszystkich, którzy przez składane śluby zakonne czy inne zobowiązania pragną całkowicie ofiarować swoje życie Bogu, żyjąc według rad ewangelicznych: czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Składane zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne
  1. Dziękuję rodzinie z kolejki za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam dwie rodziny do rozebrania szopki.
  2. Intencje Mszalne:
Poniedziałek 29 I 18.00  + Helena, Wojciech
Wtorek 30 I 18.00  + Henryk Cycoń – od uczestników pogrzebu
Środa 31 I   18.00  + Henryk Cycoń – od uczestników pogrzebu
Czwartek 1 I   6.30  + Małgorzata – 1 r. śm.
Piątek 2 II MB GROMNICZNEJ 7.00  + Ks. Kazimierz Biśto
16.30 Zdynia  Z róży MB Gromnicznej w Zdyni  o błogosławieństwo Boże dla sióstr i ich rodzin  za zmarłych z ich rodzin.
18.00 W 90 urodziny Katarzyny Ludwin o łaskę zdrowia i opiekę MB na dalsze lata życia – z Róży pw. Zwiastowania NMP 
Sobota 3 II 13.00 90 urodziny Katarzyny o zdrowie bł. Boże i opiekę MB – int od córek z zięciami synów i synowych, wnuków i prawnuków
18.00  + Piotr Gromala – od uczestników pogrzebu
Niedziela 4 II 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia O zdrowie, bł Boże i łaski potrzebne w Nowym Roku i opiekę MB dla rodziny.
10.30 Chrzcielna