1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca maja, litania do MB po Mszy św., wypominki zmarłych w maju przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne. W Zdyni Majówka przed Mszą św.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek uroczystość św. Stanisław B i M, w sobotę NMP MB Fatimskiej.
  • Stowarzyszenie Nasz Smerekowiec, zaprasza na majówki przy kapliczkach w środę o godz. 19.00 10 maja u Ewy i Stanisława Ludwin, potem 17 maja u Lucyny i Ryszarda Bugajskich, następnie 24 maja u Karoliny i Grzegorza Tutko w Regietowie i w ostatnią środę 31 maja u p. Marii Olejarz w Zdyni.
  • W czwartek o 17.00 I Spowiedź dzieci z klasy trzeciej, a także rodziców i krewnych.
  • Za tydzień 6 niedziela wielkanocna, w naszej parafii na sumie I Komunia św. dzieci z klasy trzeciej, litania do MB przed Mszą poranną i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą
 3. Dziękuję rodzinie Ewy i Stanisława Ludwin za opiekę nad świątynią i sprzątanie ubikacji. Bóg zapłać. Od piątku proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Dziękuję za sobotnią pracę przy ziemi przy świątyni. Dziękuję rodzinie Szarawarów za ziemię, p. Łabowskiemu za prace koparką. Bóg zapłać.
 4. Proszę do koszenia cmentarza i parkingu następujących gospodarzy i ich rodziny: Gr VI Janowiec Ryszard, Cetnarowski Paweł, Pajdzik Czesław, Piątek Paweł, Pierzga Leszek, Pierzga Maciej, Świątek Dariusz, Kita Zdzisław, Stępień Zbigniew, Pajdzik Rafał,. (10).
 5. 27 maja pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Częstochowy na Jasną Górę i sanktuarium MB w Gidlach. Zbiórka i wyjazd w nocy z piątku na sobotę godz. 0.15 z parkingu w Smerekowcu. W planie udział w odsłonięciu obrazu MB i Msza św. 6.00 zwiedzanie Jasnej Góry i modlitwa własna, około 11.30 wyjazd do sanktuarium w Gidlach, zwiedzanie i modlitwa własna. Powrót około 20.00, koszt 100 zł.
 6. Intencje mszalne:
Poniedziałek 8 V 18.00 W intencji chorych
Wtorek 9 V 18.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny.
Środa 10 V 18.00  + Franciszek Kita – od druchów OSP Smerekowiec
Czwartek 11 V 18.00  + Franciszek Kita – od Rady Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Gładyszowa
Piątek 12 V 18.00  + Leszek Pyrdoł – od rodziny Jabłczyków
Sobota 13 V 18.00  + Zofia, Michał Korzeń
Niedziela 14 V  7.00  + Tadeusz Kopeć
8.30 Zdynia  + Zofia Siwak – 10 r. śm.
10.30 I  Komunia