1. Dzisiaj piąta niedziela Wielkiego Postu, zwyczajowo zasłaniamy krzyże do Wielkiego Piątku, także pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Koło Gospodyń Wiejskich działające w Smerekowcu zaprasza na kiermasz palm oraz ozdób wielkanocnych po każdej Mszy św. w salce na plebani
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, w wtorek i czwartek rano o godz. 6.30 a w sobotę o godz. 7.00.
  • W piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa i Msza św. Zapraszam młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania – wręczenie indeksów, oraz zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii, po nabożeństwie zebranie z rodzicami.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa, po sumie Gorzkie Żale, przed Mszami możliwość spowiedzi nie będzie wypominków zmarłych. W Kościele 34 Światowy Dzień Młodzieży, w parafii św., Jadwigi Królowej w Gorlicach spotkanie młodzieży od godz. 13.45, zachęcam do udziału bierzmowanych w tym roku a także młodzież z naszej parafii szczególnie z klasy 7 SP
 3. O opiekę nad świątynią i przygotowanie palm na Niedzielę Palmową proszę dwie kolejne rodziny, przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego i świątyni na święta proszę p. Bożenę Janowiec i rodziny z Regietowa. Strażaków proszę o podjęcie przygotowań do straży przy Grobie Pańskim.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej oraz stałej lektury Pisma Świętego.
 5. We wtorek o godz. 18.00 w świetlicy zebranie wiejskie i wybory Sołtysa oraz Rady Sołeckiej.
 6. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Adrian Maciuszek, s. Kazimierza i Danuty ze Smerekowca i Małgorzata Maciuszek z d. Wal, c. Tadeusza i Teresy z Owczary. Zapowiedź I
 7. Intencje mszalne:
Poniedziałek 8 IV 18.00  + Jan Papis – greg. 23
Wtorek 9 IV 6.30  + Jan Papis – greg. 24
Środa 10 IV 18.00  + Jan Papis – greg. 25
Czwartek 11 IV 6.30  + Jan Papis – greg. 26
Piątek 12 IV 18.00  + Jan Papis – greg. 27
Sobota 13 IV 7.00  + Jan Papis – greg. 28
Niedziela 14 IV 7.00  + Jan Papis – greg. 29
8.30 Zdynia  + Roman Królczyk – 1 r. śm.
10.30 Za parafian