1. Dzisiaj 5 niedziela Wielkanocna, Litania do Matki Bożej przed Mszą porannej, i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św. Dzisiaj składka na katolickie radio VIA.
    • Msze św. codziennie o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.
    • W poniedziałek o godz. 6.30, o godz. 18.00 młodzież naszej parafii w Gorlicach w bazylice przyjmie sakrament bierzmowania, we wtorek Msza św. dziękczynna za otrzymany sakrament.
    • W środę rano o godz. 6.30, majówka o godz. 19.00 przy kapliczce u rodziny Olejarz w Zdyni.
    • W liturgii Kościoła w poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polskim.
    • Trzeci piątek miesiąca – Modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, po Mszy św. wyjdziemy z majówką do kapliczki po sąsiedzku u rodziny Kmaków. Strażaków proszę o obstawę.
    • Za tydzień 5 niedziela Wielkanocna, Litania do Matki Bożej przed Mszą porannej, i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św.
  3. Dziękuję rodzinie Niedośpiał za koszenie trawy, ofiarę i opiekę nad świątynią, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki. Dziękuję Stowarzyszeniu Nasz Smerekowiec za zorganizowanie dnia seniora i chórowi Michael za oprawę liturgiczną uroczystości. Bóg zapłać.
  4. 11 czerwca w sobotę planujemy pielgrzymkę dzieci komunijnych do sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie i sanktuarium Miłosierdzia. Chętnych zapraszam do dołączenia się. Koszt około 55 zł.
  5. W niedzielę, 29 maja 2022 r. odbędzie się 5. Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.
  6. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.

Poniedziałek 16 V

+ Julia Kozyra – od uczestników pogrzebu.

Wtorek 17 V

W intencji młodzieży, która przyjęła Sakrament bierzmowania.

Środa 18 V

+ Julia Kozyra – od uczestników pogrzebu.

Czwartek 19 V

+ Józef Ludwin – 19 r. śm., Józef Jabłczyk, Leszek Pyrdoł

Piątek 20 V

+ Józefa Kuczaj – 3 r. śm., Józef Kuczaj

Sobota 21 V

W int. Agnieszki i Sebastiana w 5 r. ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł Boże.

Niedziela 22 V

O zdrowie i szczęśliwą operację

+ Zofia Siwak – 9 r. śm. – od synów z rodzinami

Chrzcielna