1. Dzisiaj Niedziela Trójcy Przenajświętszej, pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00 i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. św. Bonifacego,
  • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało, Msze św. w porządku niedzielnym, po sumie procesja do czterech ołtarzy: 1 u rodziny Stępniów, 2 u rodziny Michniaków, 3 u rodziny Cebulów, 4 przy plebani. Proszę do krzyża, baldachimu, chorągwi strażaków w mundurach, kobiety i dziewczęta do obrazów – obraz św. Michała – zespół Michael, zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów razem z rodzicami, chłopców do dzwonienia dzwonkami, dzieci pierwszokomunijne w strojach i wszystkich do udziału. Przez tydzień oktawa uroczystości, po Mszy św. procesja wokół świątyni, gorąco zapraszam.
  • Za tydzień Niedziela w oktawie Bożego Ciała, przed Mszą poranną w czerwcu śpiewamy Litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych w czerwcu przed sumą, po sumie procesja Eucharystyczna wokół świątyni z litanią do Serca Pana Jezusa.
 3. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią, i kwiaty. Bóg zapłać. Od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 4. Zakończył się kolejny etap prac przy ogrodzeniu, teraz trzeba przerobić przęsła ze starego ogrodzenia, wypiaskować ocynkować, pomalować i założyć. Wypłaciłem za robociznę i materiały 17 000 zł, wcześniej 13 000 na bloczki, w sumie30 000 zł. ( W kasie dziury nie ma!) Dziękuję za ofiary od rodziny po 250 zł, tych, którzy jeszcze nie złożyli ofiary zapraszam do ofiarności. Proszę w poniedziałek wieczorem – po Mszy św. – kilka osób do pomocy w rozwiezieniu ziemi pod ogrodzenie.
 5. Stowarzyszenie Nasz Smerekowiec organizuje 24 czerwca Dzień Seniora, w tygodniu zjawią się w domach z zaproszeniami, które trzeba potwierdzić.
 6. Intencje mszalne:
Poniedziałek 5 VI  18.00  + Katarzyna Fryzowicz – 8 r. śm., Franciszek Fryzowicz.
Wtorek 6 VI 18.00 O zdrowie i  bł. Boże dla pewnej osoby
Środa 7 VI 18.00 W int, chorych i seniorów naszej parafii
Czwartek BOŻE CIAŁO 8 VI 7.00  +  Franciszek Kita – od uczestników pogrzebu
8.30 Zdynia  + Katarzyna Waszczyszak – od Marii i  Jurka z Dębowca
10.30 Za parafian
Piątek 9 VI  18.00  + Maria, Stanisław Bugajski, Maria, Władysław Pajdzik.
Sobota 10 VI 18.00  + Leszek Pyrdoł – od Krzysztofa Siuty, Oli i Krystiana
Niedziela 11 VI 7.00  + Henryk Cycoń – od rodziny Kosibów z Krygu
8.30 Zdynia Za parafian
10.30 W int. bierzmowanych i ich rodzin