1. Dzisiaj trzecia niedziela po Narodzenia Pańskim – święto Chrztu Pańskiego, wypominki zmarłych rano, składka na WSD. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego i rozpoczyna w Kościele Okres Zwykły. Zwyczajowo kolędy śpiewamy do M B Gromnicznej – 2 lutego.
    • Msze św. poniedziałek, czwartek i sobotę rano o godz. 17.00, we wtorek, środę i piątek o godz. 7.00.
    • Trzeci piątek miesiąca. Po Mszy św., o godz. 7.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
    • W sobotę Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej diecezji
    • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, wypominki zmarłych przed suma, druga niedziela w Okresie Zwykłym.
  3. Serdecznie dziękuję wyznaczonej rodzinie za opiekę nad świątynią, odśnieżanie i ofiarę na świątynię, to zadanie polecam następnej rodzinie z kolejki.
  4. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Maciej Matała, zam. Smerekowiec i Katarzyna Fiutowska, zam. Bochnia. Zapowiedź II.
  5. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej oraz stałej lektury Pisma Świętego.
  6. Zakończyłem wizytę duszpasterską – kolędę, serdecznie dziękuję za życzliwe i gościnne przyjęcie w domach i za ofiary z tej racji składane. Bóg zapłać. (Broszury kolędowe).
Poniedziałek 14 I 17.00  + Władysław Pajdzik – od OSP Smerekowiec
Wtorek 15 I 7.00  + Władysław Pajdzik – od rodziny Kołodziejów z Nowego Sącza.
Środa 16 I 7.00  + Władysław Pajdzik – od rodziny Nagawków z Krygu
Czwartek 17 I 17.00  + Władysław Pajdzik – od Melanii i Mirosława Karlak
Piątek 18 I 7.00  + Władysław Pajdzik – od rodziny Bajdów z Rzeszowa
Sobota 19 I 17.00  + Władysław Pajdzik – od Rady Parafialnej ze Smerekowca.
Niedziela 20 I 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Julia, Piotr Sikora, Amelia, Zygmunt Dynda, Ksawera Brach
10.30 Dziękczynna za miniony rok od firmy Opałex i jej pracowników z prośbą o bł. Boże i opiekę M B w Nowym Roku.