1. Dziś drugi dzień świąt wielkanocnych – Msze św. w porządku niedzielnym, składka na katolickie uczelnie w kraju.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. o godz. 18.00, codziennie Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed świętem Bożego Miłosierdzia.
  • W środę zapraszam dzieci na próbę przed I komunią św.
  • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii. Spotka nie Grupy modlitewnej o. Pio, o godz. 17.30 różaniec i po Mszy św. cd z salce, zapraszam serdecznie chętnych.
  • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.30, o godz. 18.00 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Najbliższa niedziela Wielkanocna – Święto Miłosierdzia Bożego, po sumie Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia, składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
  1. Serdecznie dziękuję rodzinom Marty Peregrym, Daniela Pyrdoła, Agaty Pyrdoł, Doroty Gromala, Jana Gromali za przygotowanie dekoracji na Wielki Tydzień, opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam 2 rodziny – po święcie Miłosierdzia o rozebranie Ciemnicy i Grobu. Dziękuję rodzinom ze Zdyni za przygotowanie świątyni na Święta Serdecznie i sprzątanie obejścia. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w oprawę liturgii Wielkiego Tygodnia, Chórowi Michael, Strażakom oraz drużynie młodzieżowej, ministrantom lektorom oraz trwającym na adoracji w wyznaczonych porach. Bóg zapłać
  2. Intencje Mszalne:
Wtorek 2 IV 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Uściu Gorlickim
Środa 3 IV 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od sąsiadów Maciuszków
 Czwartek 4 IV 18.00  + Jan Gogoc – od wnuka Patryka z narzeczoną
Piątek 5 IV 18.00  + Jan Gogoc – od sąsiadów Urygów z Mochnaczki
 Sobota 6 IV 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od Beaty i Tomasza Muchackich
Niedziela Miłosierdzia 7 IV  7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Jan Bożek – od Marii i Jana Waszczyszak
10.30   + Józef Maciuszek – 4 r. śm. – od córki Agaty