1. Dzisiaj drugi dzień świąt w oktawie Wielkanocy – Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. w porządku niedzielnym, składka na uczelnie katolickie.
 2. Starajmy się przestrzegać zarządzeń władz państwowych i sanitarnych, co do zgromadzeń. Uczestnicząc w nabożeństwie transmitowanym przez media starajmy się zachowując nastrój i atmosferę modlitwy.
 3. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, jedynie w czwartek rano o godz. 6.30. codziennie Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed świętem Bożego Miłosierdzia.
  • W środę litania do świętego Józefa oraz modlitwa za Kościół, zapraszam do modlitwy.
  • Najbliższa, 2 niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego, po sumie Koronka do Bożego Miłosierdzia. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. Składajmy w świątyni skarbonki z jałmużną wielkopostną (proszę rozmienić ofiary), wypominki zmarłych przed Mszą poranną, składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
  • W tym miesiącu nie będzie zmiany tajemnic różańcowych, proszę braci i siostry różańcowe o odmawianie tej samej tajemnicy w intencjach Ojca św., Kościoła i naszej parafii.
 4. Dziękuję p. Krystynie Siwek i Helenie Konstanty za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu. Kwiaty do Bożego Grobu z ofiar składanych przy sprzątaniu świątyni w zimie. Dziękuję rodzinie z kolejki za opiekę nad świątynią. Bóg zapłać. Proszę o opiekę nad świątynią kolejną rodzinę z kolejki.
 5. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w liturgię Wielkiego Tygodnia, Chórowi Michael, Strażakom, Ministrantom oraz prowadzącym adorację w wyznaczonych porach. Bóg zapłać.
 6. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 7. Intencje mszalne:

Wtorek 6 IV

18.00

 + Edward Łukasik – od sąsiadów syna Dawida z Uścia Gorlickiego

Środa 7 IV

18.00

 + Edward Łukasik – od Barbary i Stanisława Szabla z Olszanki

 Czwartek 8 IV

6.30

W int. chorych naszej parafii

Piątek 9 IV

18.00

 + Julia Kozyra – od Czesławy Pajdzik z rodziną

 Sobota 10 IV

14.00

Ślubna

18.00

 + Julia Kozyra –od Marii i Czesława z rodziną

Niedziela 11 IV

7.00

 + Zdzisław Klimek – 37 r. śm. – od żony z rodziną

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

W int. Janiny i Krzysztofa w 50 rocznicę ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł Boże i opiekę MB – od dzieci z rodzinami