1. Dzisiaj drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. w porządku niedzielnym, składka na wyższe uczelnie katolickie.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00.
  • W piątek na Mszę św. zapraszam dzieci z klasy 3 SP przed I Komunią (12 V). Nie obowiązuje post piątkowy.
  • Za tydzień druga niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego, po sumie Koronka do Bożego Miłosierdzia. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. Składamy w świątyni skarbonki z jałmużną wielkopostną (proszę rozmienić ofiary). Za tydzień wypominki zmarłych przed Mszą ranną, składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
 3. Dziękuję rodzinom z Regietowa i p. Bożenie Janowiec za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu oraz dekoracji na święta (kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu z ofiar składanych przy sprzątaniu świątyni w zimie). Proszę o opiekę nad świątynią kolejną rodzinę z kolejki. (Koszenie i sprzątanie ubikacji).
 4. Serdecznie dziękuję LSO, zespołowi Michael, czytającym czytania i pasję wszystkim, którzy zaangażowali się w liturgię Wielkiego Tygodnia, oraz Strażakom z OSP Smerekowiec za wartę przy Grobie Pańskim. Bóg zapłać.
 5. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Droga, Ola i Jaś.
 6. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Adrian Maciuszek, s. Kazimierza i Danuty ze Smerekowca i Małgorzata Maciuszek z d. Wal, c. Tadeusza i Teresy z Owczarów Zapowiedź 3.
 7. Intencje mszalne:
Wtorek 23 IV 18.00  + Anna Gromala – 5 r. śm.
Środa 24 IV 18.00  + Barbara Łukasik – od Krystyny i Janusza Mrówka z rodziną
Czwartek 25 IV 18.00  + Julia Kozyra – 30 dzień po śmierci – od córki Zofii z rodziną.
Piątek 26 IV 18.00  + Barbara Łukasik – od cioci Marii Szabla z Olszanki
Sobota 27 IV 18.00  + Julian Kita – 2 r. śm.
Niedziela 28 IV 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Edward, Roman Łukasik
10.30 W 35 rocznicę ślubu Krystyny i Leszka – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie bł Boże i opiekę MB dla całej rodziny.