Ogłoszenia – Niedziela świętej Rodziny (30 XII 2018 r.)

 1. Dzisiaj niedziela w oktawie Bożego Narodzenia, święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, ostatnia niedziela roku, wypominki zmarłych rano.
 2. W tym tygodniu:
  • W poniedziałek ostatni dzień 2018 roku, nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 17.00. ( można zyskać odpust zupełny). Pogrzeb + Marii Pajdzik o godz. 12.30.
   • We wtorek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. w porządku niedzielnym (7.00, 8.30 Zdynia, 10.30 SUMA).
   • Pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne i za kapłanów. Msza św. o godz. 6.30, W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 16.15. o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę Msza św. o godz. 17.00 o Niepokalanym Sercu NM Panny i Litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, Msze św. w porządku niedzielnym (7.00, 00 Zdynia, 10.30 SUMA), poświęcenie kadzidła i kredy – można będzie je nabyć po Mszy św. To będzie pierwsza niedziela miesiąca, przed sumą wypominki zmarłych, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na misje.
 3. Serdecznie dziękuję za przygotowanie szopki i dekoracji na święta, dziękuję również osobom które prowadziły śpiew godzinek w Adwencie, scholii za śpiewy na święta, oraz kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią i ofiarę na kościół i to zadanie polecam następnej rodzinie z kolejki.
 4. Ciąg dalszy wizytę duszpasterskiej – kolędy:
 • W środę od godz. 14.30 od Lisowicz Józefa do Niemasik Grażyny.
 • W czwartek od godz. 14.30 od Gromali Władysława do Warzechy Pawła.
 • W sobotę od godz. 8.30 Wilk Antoniego do Kozyry Dariusza.
 1. Intencje mszalne:
Poniedziałek 31 XII 15.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z przebłaganiem Pana Boga za zło popełnione.
Wtorek 1 I          NOWY ROK 7.00 W int. Bogu wiadomej.
8.30 Zdynia  + Józef Gawlik – 22 r. śm.
10.30 Za parafian
Środa 2 I 6.30  + Władysław Pajdzik – od chrześnicy Julii Kita z rodziną
Czwartek 3 I 6.30  + Władysław Pajdzik – od wnuczki Barbary z rodziną
Piątek 4 I 17.00  + Maria Pajdzik – 7 dzień po śmierci – od syna Czesława z rodziną
Sobota 5 I 17.00  + Władysław Pajdzik – od chrześniaka Stefana z Bieszczadów
Niedziela 6 I     TRZECH KRÓLI 7.00  W 18 urodziny Weroniki – o potrzebne łaski, bł. Boże, opiekę M B w dorosłym życiu – od rodziców
8.00 Zdynia Za parafian i za zmarłych polecanych w wypominkach
10.30  + Stefania Pajdzik, Władysław Lisowicz