1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, przed Mszą poranną i w Zdyni, oraz po sumie Litania Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych przed sumą, zbiórka do puszek przeznaczona na Dom Rekolekcyjny bł. Karoliny w Rzeszowie.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, jedynie we wtorek rano o godz. 6.30, codziennie odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek św. Antoniego z Padwy we wtorek św. Michała Kozala BM, czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało, Msze św. w porządku świątecznym, po sumie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy: 1 u rodziny Stępniów, 2 u rodziny Michniaków, 3 u rodziny Cebulów, 4 przy plebani. Proszę do krzyża, baldachimu, chorągwi strażaków w mundurach, kobiety i dziewczęta po bierzmowaniu oraz rodziny kandydatów do obrazów – obraz św. Michała – zespół Michael, zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów razem z rodzicami, chłopców do dzwonienia dzwonkami, dzieci pierwszokomunijne w strojach i wszystkich do udziału. Przez tydzień oktawa uroczystości, po Mszy św. procesja wokół świątyni, gorąco zapraszam.
  • W piątek zapraszam na Mszę św. i procesję młodzież klasy siódmej, katecheza do sakramentu bierzmowania.
  • Za tydzień 12 Niedziela Zwykła, przed Mszą poranną i w Zdyni, oraz po sumie Litania Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja, wypominki zmarłych przed sumą, Połowa składki z trzeciej niedzieli czerwca jest przeznaczona na pomoc ubogim Kościołom.
 3. Dziękuję rodzinie Matałów za opiekę nad świątynią, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 4. Odpowiadając na apel Caritas Polska „Paczki dla Ukrainy” proszę o składanie w sklepie określonych produktów, które złożone przez parafialny oddział Caritas w paczki zostaną przesłane do centrali w Rzeszowie. I dalej na Ukrainę.
 5. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Ewelina Czyżewska, c. Stanisława i Ireny, zam. Klęczany i Dariusz Łukasik, s. Janusza i Barbary, zam. Smerekowiec, zap. I
 6. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 7. Intencje mszalne:

Poniedziałek 13 VI

18.00

 + Franciszek Kita – od wnuka Łukasza Decia z rodziną

Wtorek 14 VI

6.30

 + Franciszek Kita – od wn. Weroniki, Tobiasza i Kacpra.

Środa 15 VI

18.00

 + Katarzyna Waszczyszak – od wnuczki Lucyny i prawnuczki Elizy

Czwartek BOŻE CIAŁO 16 VI

7.00

 + Ks. Piotr Rymarowicz

8.30 Zdynia

W int. Gabriela w 1 urodziny

10.30

Za parafian

Piątek 17 VI

18.00

+ Henryk Cycoń – od teścia Jana

Sobota 18 VI

18.00

+ Katarzyna Waszczyszak – od wnuka Stanisława i Kingi Waszczyszak rodziną

Niedziela 19 VI

7.00

 + Henryk Cycoń – od Ryśka i Marceli z rodziną

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Anna, Jan, Józef, Jan Maciuszek, Maria Matała, Stefania, Władysław Pajdzik