1. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy, dzień Matki.
 2. W tym tygodniu:
 • Msze św. o godz. 18.00. do końca maja majówka, a przy kapliczkach bezpośrednio po Mszy św. we wtorek 28 maja Figurze świętej Rodziny u rodziny Niemasików.
 • W liturgii Kościoła w środę wsp. Św. Urszuli Ledóchowskiej w piątek święto Narodzenia NMP.
 • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało, Msze św. o godz. 7.00 i 10.30, w Zdyni o godz. 8.30. po sumie procesja eucharystyczne do czterech ołtarzy: 1 u rodziny Stępniów, 2 u rodziny Michniaków, 3 u rodziny Cebulów, 4 przy plebani. Proszę do krzyża, baldachimu, chorągwi strażaków w mundurach, kobiety i dziewczęta do obrazów – obraz św. Michała – zespół Michael, zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów razem z rodzicami, chłopców do dzwonienia dzwonkami, dzieci pierwszokomunijne w strojach i wszystkich do udziału. Przez tydzień oktawa uroczystości, po Mszy św. procesja wokół świątyni, gorąco zapraszam.
 • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej. Rozpoczyna się miesiąc czerwiec codziennie litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w niedziele przed poranną Mszą i po sumie z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, podobnie w następne niedziele, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych (róża komunijna), składka na cele diecezjalne.
 1. Serdecznie dziękuję rodzinie Siutów za opiekę nad świątynią, koszenie i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Zygadło Waldemar, s. Augustyna i Grażyny zam. Smerekowiec 30 i Siuta Aleksandra, c. Czesława i Grażyny, zam. Czarna 30, zap. 3.
 3. Gminny Ośrodek Kultury w Uściu zaprasza dzieci na Gminny Dzień Dziecka w dniu 1 Czerwca 2024r w godzinach od 14:00 do 19:00. Organizatorem jest Wójt Gminy Uście Gorlickie, Gminny Ośrodek Kultury w Uściu Gorlickim, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wstęp bezpłatny.
 4. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Terliczki i Rzeszowa, koszt 100 zł
 5. Intencje Mszalne:
Poniedziałek 27 V    18.00  + Jan Gogoc – od Teresy Stachoń z Rozdziela
Wtorek 28 V 18.00  + Jan Gogoc – od Urszuli i Jana Wolak z Rozdziela
Środa 29 V 18.00  + Jan Gogoc – od Marii i Stanisława Wolak z Rozdziela
Czwartek Boże Ciało 30 V 7.00  + Jan Gawlik – od uczestników pogrzebu
8.30 Zdynia  + Jan Bożek – od Jurka i Wandy Żegleń
10.30 Za parafian
Piątek 31 V 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od uczestników pogrzebu
Sobota 1 VI 18.00  + Aleksandra Gaweł – 5 r. śm., Jan Gaweł
Niedziela 2 VI  7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Julia Łaskawska, Piotr Sikora – od syna Zbigniewa z rodziną
10.30  + Tadeusz Siwek – 10 r. śm., Janina Siwek