1. Dzisiaj 4 niedziela Wielkanocna, Litania do Matki Bożej przed Mszą porannej, i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św. Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i zakonne.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00. nabożeństwo majowe. W środę rano o godz. 6.30, majówka o godz. 19.00 przy kapliczce u rodziny Nyklów.
  • W liturgii Kościoła w wtorek poniedziałek uroczystość św. Stanisława BM Patrona Polskim, w piątek wsp. NMP Fatimskiej, w sobotę święto św. Macieja Ap.
  • W poniedziałek 16 maja młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania w najbliższy wtorek próba w Gorlicach, w piątek zapraszam na Mszę św. i majówkę razem z rodzicami i świadkami.
  • Stowarzyszenie Nasz Smerekowiec, organizuje Dzień Seniora 14 maja o godz. 15.00 Msza św. w int. seniorów naszej parafii. Potem ciąg dalszy uroczystości w świetlicy wiejskiej – będzie transport z kościoła.
  • Za tydzień 5 niedziela Wielkanocna, Litania do Matki Bożej przed Mszą porannej, i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św.
 3. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych opiekę nad świątynią, zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 4. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów następujących gospodarzy i ich rodziny: Pawełczak Jan, Siwek Leszek, Siwek Kazimierz, Bożek Sylwester, Konstanty Janusz, Karbownik Jacek, Pociecha Edward, Łabowski Stefan, Gemza Krzysztof, Kula Andrzej.(9).
 5. 11 czerwca w sobotę planujemy pielgrzymkę dzieci komunijnych do sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie i sanktuarium Miłosierdzia. Chętnych zapraszam do dołączenia się. Koszt około 90 zł
 6. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 7. Intencje mszalne:

Poniedziałek 9 V

18.00

W intencji chorych odwiedzanych w I piątki.

Wtorek 10 V

18.00

 + Franciszka Piątek – od uczestników pogrzebu

Środa 11 V

6.30

 + Franciszka Piątek – od uczestników pogrzebu

Czwartek 12 V

18.00

 + Edward Łukasik – od uczestników pogrzebu.

Piątek 13 V

18.00

 + Edward Łukasik – od uczestników pogrzebu.

Sobota 14 V

15.00

W int seniorów

18.00

 + Julia Kozyra – od uczestników pogrzebu.

Niedziela 15 V

7.00

 + Zofia

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Kazimierz Bielski – 14 r. śm., Maria Pociecha, Julia, Jan Zabrzescy i zm. z rodz. Hojsaków, Zbylutów.