1. Dzisiaj 6 niedziela Wielkanocna, Litania do Matki Bożej przed Mszą porannej, i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.
  • W poniedziałek, wtorek i środę dni krzyżowe – modlimy się o urodzaje. W poniedziałek pójdziemy do kapliczki u rodziny Michniaków, wtorek do Krzyża naprzeciw domu rodziny Waszczyszaków, w środę do kapliczki u rodziny Bugajskich. Strażaków proszę codziennie o obstawę i kierowanie ruchem dla bezpieczeństwa, a także do Krzyża i chorągwi i nagłośnienia.
  • W liturgii Kościoła we wtorek wsp NMP Wspomożycielki wiernych, w czwartek św. Filipa Nereusza.
  • W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • Za tydzień 7 niedziela Wielkanocna, Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, Litania do Matki Bożej przed Mszą porannej, i po sumie, wypominki zmarłych w maju przed sumą, w Zdyni Majówka przed Mszą św.
 3. Dziękuję rodzinie Kmaków za koszenie trawy i opiekę nad świątynią, od piątku zapraszam rodzinę narzeczonych, którzy w sobotę zawrą związek małżeński.
 4. Koła Gospodyń Wiejskich z Naszej Gminy zapraszają dziś w niedzielę 22 maja od godz. 10.00 do Regietowa na kiermasz ciast. Dochód przeznaczony jest na leczenie małego Józia z Brunar. Stoisko obsługują panie z naszego KGW.
 5. W sobotę 28 maja 2022 r. pięciu alumnów WSD w Rzeszowie przyjmie święcenia diakonatu, polecajmy ich Panu Bogu w naszych modlitwach.
 6. Wójt Gminy Uście Gorlickie zaprasza wszystkie dzieci z terenu Gminy na dzień Dziecka, który odbędzie się na stadionie w Uściu Gorlickim dnia 29 maja 2022 r. w godz. od 14.00 do 18.00. Wstęp wolny.
 7. 11 czerwca w sobotę planujemy pielgrzymkę dzieci komunijnych do sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie i sanktuarium Miłosierdzia. Chętnych zapraszam do dołączenia się. Koszt około 55 zł.
 8. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.
 9. Intencje mszalne:

Poniedziałek 23 V

18.00

 + Maria, Stanisław Bugajski. Maria, Władysław Pajdzik

Wtorek 24 V

18.00

Za parafian

Środa 25 V

18.00

 + Edward Łukasik – od uczestników pogrzebu.

Czwartek 26 V

18.00

 + Edward Łukasik – od uczestników pogrzebu.

Piątek 27 V

18.00

 + Julia Kozyra – od uczestników pogrzebu.

Sobota 28 V

15.00

Ślubna

18.00

 + Julia Kozyra – od uczestników pogrzebu.

Niedziela 29 V

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Helena Sułowicz – 2 r. ś. Stanisław, Maria, Jan Sułowicz

10.30

 + Władysław Siuta i zmarli z rodziny