1. Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu i pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. w poniedziałek i czwartek o godz. 7.00. w pozostałe dni o godz. 17.00.
  • W środę zapraszam na Mszę św. i katechezę dla dzieci z klasy trzeciej.
  • W piątek od godz. 17.00 Droga Krzyżowa i po niej Msza św. Kandydaci do sakramentu bierzmowania i dzieci przed I komunią św., w miarę możliwości uczestniczą w tym nabożeństwie.
  • Za tydzień druga niedziela Wielkiego Postu, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  1. W dniach 3 – 11 marca 2022 r. w naszej Ojczyźnie Nowenna za kapłanów oraz w intencji nowych powołań kapłańskich za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Zachęcam do modlitwy.
  2. Serdecznie dziękuję rodzinie Pociechów za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki. Dziękuję za ofiary na pomoc uchodźcom z Ukrainy zebraliśmy w Smerekowcu 1550 zł., a w Zdyni 910 zł.
  3. Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i życzliwe słowa wsparcia w czasie mojej choroby i pobytu w szpitalu. Bóg zapłać.
  4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św.
  5. Intencje mszalne:

 

Poniedziałek 7 III

7.00

W intencji chorych naszej parafii.

Wtorek 8 III

17.00

 + Jerzy Szczepański – 7 dzień po śmierci, z int. Antoniego Wilka z rodziną.

Środa 9 III

17.00

 + Janina, Antoni Stępień.

Czwartek 10 III

7.00

 + Władysław Pajdzik – od uczestników pogrzebu.

Piątek 11 III

17.00

 + Barbara Łukasik – od uczestników pogrzebu.

Sobota 12 III

17.00

 + Eufemia, Kazimierz Jawor, Maria, Franciszek, Adam, Jan Pociecha.

Niedziela 13 III

7.00

 + Czesław Cycoń – 12 r. śm., Maria, Henryk Cycoń.

8.30 Zdynia

Za parafian

10.30

 + Władysław Siuta – r. śm., Józef Ludwin