1. Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu i pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych, wypominki zmarłych przed sumą, składka na cele diecezjalne, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. w tym tygodniu o godz. 17.00 we wtorek i czwartek o godz. 6.30.
  • W liturgii w środę święto św. Kazimierza Królewicza.
  • W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, i za kapłanów.
  • W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 16.15, 00 Droga Krzyżowa i Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • W sobotę o godz. 17.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i Litania do Matki Bożej. Serdecznie zapraszam.
  • Za tydzień – druga niedziela Wielkiego Postu po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św.
 3. Serdecznie dziękuję za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam do opieki nad świątynią kolejną rodzinę.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz stałej lektury Pisma Świętego. Na stoliku z prasą skarbonka Caritas, ulotka o koronawirusie Starostwa Powiatowego oraz na tablicach ogłoszeń informacja o ankiecie na temat komunikacji z naszej gminie.
 5. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Adrian Dusza, s. Janusza i Katarzyny z Męciny, zam. Zdynia i Magdalena Adamiak, c. Ryszarda i Marty, z Pakoszówki. Zap. I
 6. Intencje mszalne:
Poniedziałek 2 III 17.00  + Julia Kozyra – od córki Rozalii z rodziną.
Wtorek 3 III 6.30  + Julia Kozyra – od syna Józka z żoną.
Środa 4 III 17.00  + Franciszka Piątek – od męża Jana.
Czwartek 5 III 6.30  + Franciszka Piątek – od wnuczek Katarzyny, Małgorzaty i Zuzanny.
Piątek 6 III 17.00  + Józefa Kuczaj – od syna Józefa z żoną i synem Grzegorzem.
Sobota 7 III 17.00  + Józefa Kuczaj – od wnuczki Eweliny z rodziną.
Niedziela 8 III 7.00  + Eufemia, Kazimierz, Zofia, Katarzyna Jawor, Teresa Sarnecka, Maria, Franciszek Pociecha.
8.30 Zdynia Za parafian
10.30 O zdrowie dla Pawełka, Darii i Oliwki.