1. Dzisiaj 11 Niedziela w roku Liturgicznym, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu z litanią do Serca Pana Jezusa.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00 i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, jedynie we wtorek rano o 6.30.
  • W liturgii Kościoła w środę wsp. św. Alojzego Gonzagi.
  • W piątek zakończenie Roku Szkolnego, Msza św. w Gładyszowie 0 9.30
  • W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jan Chrzciciela, Msze św. w Smerekowcu o godz. 6.30, i o 16.00 a po niej Dzień Seniora – spotkanie w remizie. Odpust w Gładyszowie suma o godz. 11.00
  • Za tydzień kolejna Niedziela w roku Liturgicznym, przed Mszą poranną w śpiewamy Litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych w czerwcu przed sumą, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu z litanią do Serca Pana Jezusa.
 3. Dziękuję rodzinie Nowożeńców za opiekę nad świątynią, i kwiaty. Także rodzinie Jabłczyków za sprzątanie kwiatów przez Oktawę Bożego Ciała. Bóg zapłać. Od piątku zapraszam następną rodzinę. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali się od procesji Bożego Ciała, a przede wszystkim uczestniczącym przez całą oktawę w procesjach, rodzinom, które przygotowały ołtarze, strażakom, wszystkim niosącym obrazy i feretrony oraz berło, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwonkami, dzieciom pierwszokomunijnym, ministrantom oraz zespołowi Michael.
 4. Parafia i firma Gromalus organizujemy wycieczkę dla dzieci w sobotę 22 lipca do Ludźmierza i Rabkolandu. Wyjazd o 6.00, powrót około 19.00. Koszt wycieczki 120zł za 1. Osobę. Dzieci klas I-III jada z opiekunami. Dzieci starsze pod opieką opiekunów w autokarze. Termin zgłoszenia się na wycieczkę 02.07.2023
 5. Intencje mszalne:
Poniedziałek 19 VI 18.00 O zdrowie dla Jana – od rodz. Maciuszek
Wtorek 20 VI 6.30  + Genowefa Gromala – od uczestników pogrzebu
Środa 21 VI 18.00  + Leszek Pyrdoł – 3 r. śm. 
Czwartek 22 VI 18.00  + Stanisław Pajdzik – 1 r. śm., Genowefa, Piotr Gromala
Piątek 23 VI 18.00  + Józef Ludwin 
Sobota 24 VI  Narodzenie św. Jana Ch.         6.30  + Ks. Jerzy Grudniak
16.00 W intencji seniorów
Niedziela 25 VI 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Jan Gawlik – od Stowarzyszenia Miłośników Zdyni. 
10.30  + Maria Matała – 10 r. śm., Piotr, Eufroryna Matała, Jam, Jan, Anna Maciuszek