1. Dzisiaj czwarta niedziela miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00. Codziennie Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, zachęcam do prywatnego odmawiania.
  • Do czwartku oktawa Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Oktawa Bożego Ciała –procesja Eucharystyczna, proszę do krzyża, baldachimu, chorągwi strażaków w mundurach, kobiety i dziewczęta po bierzmowaniu oraz chłopców kandydatów do obrazów, ministrantów do służby, dzięki pierwszokomunijne w strojach, zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów razem z rodzicami, chłopców do dzwonienia dzwonkami, i wszystkich do licznego udziału.
  • W czwartek zakończenie oktawy, błogosławieństwo dzieci, kwiatów i ziół.
  • w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje post piątkowy, Msza św. w Zdyni o godz. 16.30 w Smerekowcu o godz. 18.00, a w sobotę św. Ap. Piotra i Pawła, Msza św. w Zdyni o godz. 16.30 w Smerekowcu o godz. 18.00
  • Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.
 3. Dziękuję rodzinie z kolejki za opiekę nad świątynią, wykoszenie trawy, od piątku proszę o następną rodzinę z kolejki. Proszę o ofiarę na koszenie 30 zł od rodziny w kopercie na tacę. Bóg zapłać.
 4. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Norbert Matała zamieszkały w Smerekowcu i Gabriela Święs zamieszkała w Brunarach. Zapowiedź III.
 5. Kancelaria parafialna czynna zawsze w dzień powszedni po Mszy św.
 6. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Ola i Jaś.
 7. Intencje mszalne:
Poniedziałek 24 VI 18.00  + Bogusław Gromala – od siostry z mężem
Wtorek 25 VI 18.00  + Bogusław Gromala – od córki, zięcia i wnuczki
Środa 26 VI 18.00  + Barbara Łukasik – od ojca chrzestnego z żoną z Czarnego Potoku
Czwartek 27 VI 18.00  + Barbara Łukasik – od kolegów i koleżanek z klasy Piotrka z rodzicami
Piątek 28 VI Najświętszego Serca Pana Jezusa 16.30 Zdynia  + Piotr Waszczyszak – od wnuka Romana Waszczyszaka z rodziną
18.00  + Barbara Łukasik – od rodziny Lisowiczów
Sobota 29 VI
Św. Piotra i Pawła
16.30 Zdynia  + Piotr Sikora – 29 r. śm.
18.00  + Barbara Łukasik – od Barbary i Stefana Hojsaków z rodziną.
Niedziela 30 VI 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia W 22 rocznicę ślubu Bogumiły i Krzysztofa – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę M B – int. Od mamy
10.30  + Stanisława