1. Dzisiaj 12 Niedziela w roku Liturgicznym, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu z litanią do Serca Pana Jezusa.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. w poniedziałek rano o 7.00. w pozostałe dni o godz. 18.00 i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, we wtorek
  • W liturgii Kościoła w środę wsp. św. Ireneusza BM, w czwartek św. Ap Piotra i Pawła, Msze św. w Smerekowcu o godz. 7.00, i o 18.00, w Zdyni o 16.30. Składka przeznaczona jest na działalność Stolicy Apostolskiej (tzw. świętopietrze).
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne.
 3. Dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią, i kwiaty. Od piątku zapraszam następną rodzinę.
 4. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów: Gr VIII Michniak Andrzej i Daniel, Matała Tomasz, Stępień Wacław, Kmak Dariusz i Wacław, Niedośpiał Tomasz, Cebula Grzegorz, Hojsak Marek i Sebastian, Trojanowicz Mateusz, Hojsak Stefan i Dawid. (9)
 5. Przypominam, że organizujemy wycieczkę dla dzieci w sobotę 22 lipca do Ludźmierza i Rabkolandu. Wyjazd o 6.00, powrót około 19.00. Koszt wycieczki 120zł za 1. Osobę. Dzieci klas I-III jada z opiekunami. Dzieci starsze pod opieką opiekunów w autokarze. Termin zgłoszenia się na wycieczkę 02.07.2023 r.
 6. Stowarzyszenie „Hucuł” przy Stadninie Koni Huculskich oraz Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów w Regietowie zapraszają na Wakacyjne Spotkanie z Operą Krakowiacy i Górale, czyli Cud mniemany 1 lipca 2023 r. o godz. 21.00. w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Muzycznego w Lublinie. Rezerwacja biletów w cenie 70 zł. pod numerem tel. 18–3510018
 7. Intencje mszalne:
Poniedziałek 26 VI 7.00  + Jan Hojsak – od Czesława i Cecylii Pajdzik
Wtorek 27 VI  18.00  + Piotr Gromala – od rodziny Barnasiów
Środa 28 VI 18.00  + Henryk Cycoń – od Bożeny i Ryszarda Janowiec z rodziną
Czwartek Św. Piotra i Pawła 29 VII 7.00  + Henryk Cycoń – od Katarzyny i Arkadiusza Totoś
16.30 Zdynia  + Helena Wszołek – z int. Stanisława Bajorka z rodziną
18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od syna Władysława z żoną
Piątek 30 VII 18.00  + Melania Żuraw
Sobota 1 VII 18.00 50 r. ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski z proźbą o zdrowie, bł Boże i opiekę MB.
Niedziela 2 VII 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Helena, Stanisław, Maria, Jan Sułowicz
10.30  + Maria Pupczyk – 18 r. śm., Teodor Pupczyk – 22 r. śm.