1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, ale we wtorek i środę rano o godz.7.00.
  • Pierwszy czwartek i piątek miesiąca
  • W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, i za kapłanów.
  • W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i Litania do Matki Bożej. Serdecznie zapraszam.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych, wypominki zmarłych przed sumą, składka na cele diecezjalne. W oprawie muzycznej na sumie wezmą udział soliści Teatru Wielkiego Opery Narodowej z Warszawy w związku w występami z okazji jubileuszu X – lecia Stowarzyszenia „Hucuł” przy stadninie koni w Regietowie. Po Mszy św. koncert pod tytułem „Vivat Moniuszko”. Serdecznie zapraszam.
 3. Dziękuję rodzinie z kolejki za opiekę nad świątynią, od piątku proszę o następną rodzinę z kolejki. Proszę o ofiarę na koszenie 30 zł od rodziny w kopercie na tacę. Serdecznie dziękuję poszczególnym rodzinom za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała, wszystkim za udział i zaangażowanie w przebieg uroczystości i procesji, dzieciom, młodzieży dorosłym Strażakom, Chórowi, ministrantom. Bóg zapłać.
 4. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Apostolstwo Chorych, Wzrastanie.
 5. Organizatorki Zumby zapraszają na Zumbę Charytatywną dla Asi, do Ropy na stadion, 6 lipca, w sobotę na godz. 18.00.
 6. Intencje mszalne:
Poniedziałek 1 VII 18.00  + Barbara Łukasik – od kolegów i koleżanek SP z klasy syna Dariusza.
Wtorek 2 VII 7.00  + Barbara Łukasik – od Marii i Krzysztofa
Środa 3 VII 7.00  + Bogusław Gromala – od wujka Czesława i Kuzynki Małgorzaty.
Czwartek 4 VII 18.00  + Bogusław Gromala – od chrzestnego Władysława z rodziną.
Piątek 5 VII 18.00  + Barbara Łukasik – od rodziny Kmaków
Sobota 6 VII 18.00  + Barbara Łukasik – od szwagra Władysława z rodziną
Niedziela 7 VII 7.00  + Antonina, Józefa, Tadeusz.
8.30 Zdynia  + Barbara Łukasik – od Elżbiety i Wiesława Dwojak z rodziną.
10.30 Za parafian