1. Dziś przed Mszą poranna i po sumie litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, wypominki zmarłych w czerwcu przed sumą.
 2. W tym tygodniu:
 • Msze św., we wtorek i środę o godz. 7.00 w pozostałe dni o godz. 18.00.
 • W liturgii Kościoła w środę święto św. Tomasza Ap., w sobotę wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 • Pierwszy czwartek – modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii. Spotkanie Modlitewnej Grupy św. o. Pio, godz. 17.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne na salce.
 • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
 • W sobotę w stadninie koni w Regietowie Wakacyjne spotkanie z operą o godz. 21.00, a w niedzielę na sumie artyści przygotują oprawę Maszy św. i po Mszy św. koncert.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne.
 1. Serdecznie dziękuję kolejnej rodzinie opiekę nad świątynią, koszenie, kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
 2. Proszę do koszenia cmentarza i parkingu następujących gospodarzy i ich rodziny: Gr VI Janowiec Ryszard, Cetnarowski Paweł, Pajdzik Czesław, Piątek Paweł, Pierzga Leszek, Pierzga Maciej, Świątek Dariusz, Kita Zdzisław, Stępień Zbigniew, Pajdzik Rafał.
 3. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Pociecha Karol, s. Edwarda i Barbary, zam. Stary Sącz i Przybyła Paulina, c. Andrzeja i Magdaleny, zam. Stary Sącz, zap. 2.
 4. Intencje mszalne:
Poniedziałek 1 VII 18.00  + Stanisław Pajdzik – od rodziny Lisowiczów
Wtorek 2 VII 7.00  + Stanisław Pajdzik – od kuzyna Jana Michniaka z rodziną z Kobylanki
Środa 3 VII 7.00  + Jan Gogoc – od Artura i Andżeliki Pasoń
Czwartek 4 VII 18.00  + Jan Gogoc – od kuzynki Zofii z Mochnaczki
Piątek 5 VII 18.00  + Katarzyna, Piotr, Józef Waszczyszak
Sobota 6 VII 18.00  + Stanisław Pajdzik – od sąsiadów Melanii i Mirosława Karlak
Niedziela 7 VII 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Jan Gawlik – od uczestników pogrzebu
10.30  + Maria Pupczyk – 19 r. śm., Teodor Pupczyk – 23 r. śm., Janina Dyczko – 1 r. śm.