Ogłoszenia – II Niedziela Zwykła (14 I 2018 r.)        

 1. Dzisiaj – 2 niedziela zwykła w roku liturgicznym, wypominki przed poranną Mszą św.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. w poniedziałek, środa i piątek o godz. 17.00, wtorek, czwartek o godz. 6.30, w sobotę o godz. 7.00.
  • W środę zapraszam na Mszę św. na godz. 17.00 kandydatów do sakramentu bierzmowania – kl. trzecia Gimnazjum, po Mszy św. katecheza.
  • W czwartek rozpoczyna się w kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • W piątek Uroczystość św. Józefa, Sebastiana Pelczara głównego patrona diecezji, nie obowiązuje w diecezji post od mięsa; trzeci piątek – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam chętnych czcicieli Bożego Miłosierdzia, oraz młodzież – po Mszy św. w salce na plebanii kolejna katecheza kursu przedmałżeńskiego.
  • Za tydzień przed sumą wypominki zmarłych.
 3. Dziękuję wyznaczonej rodzinie za posprzątanie świątyni i ofiarę na kościół, proszę o podjęcie tej posługi przez kolejną rodzinę. Przypomnę przy okazji, że w ubikacji pod schodami jest ciepła woda i sprzęt do sprzątania, z którego można korzystać. Proszę także, aby zawsze posprzątać także ubikację.
 4. Ogł. p. Sołtys – śmieci segregowane będą odbierane w czwartek 25 stycznia.
 5. Zakończyłem wizytę duszpasterską – kolędę – dziękuję za serdeczne i gościnne przyjęcie w waszych domach i za ofiary z tej racji składane, które częściowo przeznaczam na potrzeby kurii, parafii oraz własne. Bóg zapłać.
 6. Dziękuję za przygotowanie i  przeprowadzenie Kolędy Misyjnej p. Bożenie Janiowiec, rodzicom, dzieciom i młodzieży. Zebrano 839 zł. Bóg zapłać.
 7. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej.
 8. Intencje mszalne.
Poniedziałek 15 I 17.00  + Marian Łukasik, Zdzisław Kłapacz
Wtorek 16 I 6.30  + Józef
Środa 17 I 17.00  Za zmarłych z rodzin Gromalów i Ludwinów
Czwartek 18 I 6.30  + Janina Gryzło
Piątek 19 I 17.00  + Janina Gryzło
Sobota 20 I 7.00  + Janina Gryzło
Niedziela 21 I 7.00  + Antoni Pierzga, Łukasz Ćwiklik
8.30 Zdynia Za parafian
10.30 W intencji Mateusza w 18 – te urodziny – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę M B.