1. Dzisiaj druga niedziela Wielkiego Postu, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiaj rocznica wybory Ojca świętego Franciszka. Dziś Niedziela „Ad Gentes – Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na misje.
  • Msze św. w poniedziałek i czwartek o godz. 7.00. w pozostałe dni o godz. 17.00.
  • W sobotę uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  • W piątek rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje parafialne. Program.
  • Za tydzień trzecia niedziela Wielkiego Postu, Msze św. z naukami rekolekcyjnymi, wypominki zmarłych przed Mszą poranną, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  1. Serdecznie dziękuję rodzinie Konstantych za opiekę nad świątynią i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  2. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, oraz do stałej lektury Pisma św. Do nabycia Baranki wielkanocne – ofiara 6 zł.
  3. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Marcin Nowak, s. Kazimierza i Genowefy zam. Izby i Daria Gałas, c. Krzysztofa i Marii, zam. Smerekowiec, zap. I

Poniedziałek 14 III

+ Barbara Łukasik – od uczestników pogrzebu

Wtorek 15 III

+ Barbara Łukasik – od uczestników pogrzebu

Środa 16 III

+ Bogusław Gromala – od uczestników pogrzebu

Czwartek 17 III

+ Bogusław Gromala – od uczestników pogrzebu

Piątek 18 III

+ Piotr Gromala, + Genowefa Gromala – 2 r. śm. – z int córki.

Sobota 19 III

+ Helena Wszołek – od Bogumiły i Krzysztofa Gemza