1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św. Dziś „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną. Zbiórka do puszek, przeznaczona na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.
  2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, w czwartek rano o godz. 6.30.
  • W środę zapraszam na Mszę św. na godz. 18.00 i na katechezę dzieci z klasy trzeciej.
  • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.30, o godz. 18.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej a następnie Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne. W niedziele Wielkiego Postu, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale, w Zdyni Gorzkie Żale śpiewamy o godz. 8.10, o godz. 8.30 Msza św.
  1. Dziękuję za opiekę nad świątynią, sprzątanie i ofiarę, od piątku zapraszam następną rodzinę.
  2. Intencje Mszalne:
Poniedziałek 26 II 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od swatów Wszołków
Wtorek 27 II 18.00  + Jan Hojsak – od siostry Danuty z rodziną
Środa 28 II     18.00  + Piotr Hojsak – od żony Marii w 7 dzień po śmierci
Czwartek 29 II 6.30  + Katarzyna Waszczyszak – od Marii i Stefana Hawryłczak
Piątek 1 III 18.00  + Katarzyna Waszczyszak – od Natalii i Przemysława Pajor
Sobota 2 III 14.00 W 85 urodziny Marii Siuta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB – od synów, synowych, córek, zięcia, wnuków i prawnków.
  18.00  + Zofia Kula – od syna Jana
Niedziela 3 III 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Maria, Jan Kulig, Antoni, Tekla Szczepan, Katarzyna, Rozalia, Karolina, Franciszek Królczyk
10.30  + Zofia Kula – od córki Katarzyny z rodziną