1. Dziś Pan Bóg pyta nas o nasza wiarę i relację z Nim. Dajmy życiem szczerą odpowiedź. W naszej diecezji w Rzeszowie dożynki diecezjalne
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, jedynie we wtorek i czwartek o godz. 7.00.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wsp. św. Augustyna we wtorek wsp męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • Pierwszy piątek – od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. 1 IX – rocznica wybuchu II wojny Światowej.
  • Pierwsza sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NM Panny i litania do Matki Bożej.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych składka na cele diecezjalne. Na Jasnej Górze – ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie.
 3. Dziękuję rodzinie Nowożeńców za opiekę nad świątynią, kwiaty i koszenie. Od piątku zapraszam następną rodzinę.
 4. Proszę do koszenia cmentarza i parkingów mieszkańców Regietowa. GR XI Odpowiedzialna p. Beata Chruszcz, a także rodziny prawosławne i grekokatolickie posiadające groby bliskich na naszym cmentarzu i poczuwające się do pomocy.
 5. Intencje mszalne:
Poniedziałek 28 VIII 18.00  + Henryk Cycoń – od rodziny Gazdów i Szurów z Szalowej
Wtorek 29 VIII 7.00  + Henryk Cycoń – od pracowników i właścicieli Chutor Grzegorza
Środa 30 VIII 18.00  + Andrzej Niedośpiał – od przyjaciół synowej Anety
Czwartek 31 IX 7.00  + Piotr Gromala – od kuzyna Stanisława z Dominikowic
Piątek 1 IX 18.00  + Piotr Gromala – od Bogusławy i Krzysztofa Gemzów
Sobota 2 IX 18.00  + Henryk Cycoń – od Romana z Gorlic z rodziną
Niedziela 3 IX 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Stanisław Łaskawski – 3 r. śm.
10.30  + Stefan Smereczniak – 12 r. śm.