1. Dzisiaj tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych, wypominki zmarłych przed sumą, składka na cele diecezjalne. W odpowiedzi na apel Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy, o uczczenie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, Biskup Rzeszowski postanowił, aby w niedzielę, 1 września br. o godz. 14.00 rozbrzmiały wszystkie dzwony kościelne w naszej diecezji, stosownie do prośby prezydenta.
 2. W tym tygodniu:
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, w poniedziałek i środę rano o godz. 6.30, w sobotę na pielgrzymce, na Jasnej Górze.
  • W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego – Msza św. dla Szkoły Podstawowej w Gładyszowie o godz. 8.15.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, i za kapłanów.
  • W piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną. Po południu spowiedź od 17.15, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, potem wystawienie Najświętszego sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Pielgrzymka Parafialna na Jasną Górę w Częstochowie, wyjazd w nocy z piątku na sobotę 7 września o godz.24.00 z parkingu przy kościele. W planie pobyt na Jasnej Górze, w drodze powrotnej klasztory Tyniec i Mogiła w Krakowie. Powrót około godz. 19.00–20.00. Uczestników proszę o wyspowiadanie się przed pielgrzymką.
 4. Dziękuję rodzinie z kolejki za opiekę nad świątynią i koszenie trawy, od piątku proszę o następną rodzinę z kolejki.
 5. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Ola i Jaś.
 6. Intencje mszalne:
Poniedziałek 2 IX 6.30  + Barbara Łukasik – od kolegów męża Janusza z Usług Leśnych Regietów
Wtorek 3 IX 18.00  + Barbara Łukasik – od rodziny z Brzeznej
Środa 4 IX 6.30  + Barbara Łukasik – od rodziny Fryzowiczów z Gostwicy
Czwartek 5 IX 18.00  + Barbara Łukasik – od rodziny Nawalańców
Piątek 6 IX 18.00  + Barbara Łukasik – od Małgorzaty Tokarz oraz Mariusza i Anety Krzak
Sobota 7 IX Na pielgrzymce W int. parafii o żywą wiarę
Niedziela 8 IX 7.00 Za parafian
8.30 Zdynia  + Bogusław Gromala – od rodziny Bożek ze Zdyni
10.30  + Stefan Smereczniak – r. śm.