1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, wypominki zmarłych przed sumą, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele diecezjalne. Na Jasnej Górze ogólnopolskie dożynki. Zbiórka do puszek na pomoc dla Afgańczyków udzielaną przez Caritas.
  • Msze św. codziennie o godz. 18.00, a we wtorek i czwartek o godz. 6.30.
  • W środę święto Narodzenia NMP – MB siewnej poświęcenie ziarna na siew, i litania do Świętego Józefa za Kościół, zapraszam do modlitwy. Zapraszam dzieci z klasy 3 SP z rodzicami – rozpoczęcie przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.
  • W piątek zapraszam młodzież klasy 8 SP z rodzicami – rozpoczęcie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  • W piątek w Bazylice w Gorlicach o godz. 20.00 oratorium „Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi z bł. Honoratem”.
  • W sobotę w sanktuariom w Kobylance rozpoczną się uroczystości odpustowe, które trwać będą do14 września br.
  • Za tydzień 24 niedziela zwykła – beatyfikacja sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.
  1. Dziękuję rodzinom Czesława i Pawła Warzechów za opiekę nad świątynią i kwiaty, od piątku zapraszam narzeczonych, którzy w najbliższą sobotę zawrą związek małżeński.
  2. Odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła przeżywać będziemy w ostatnią niedzielę września
  3. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej i stałej lektury Pisma św.

Poniedziałek 6 IX

Dziękczynna za otrzymane zdrowie i łaski

Wtorek 7 IX

W intencji chorych i starszych naszej parafii o zdrowie i bł. Boże