1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy 57 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA. W Zdyni Msza św. wyjątkowo dziś ze Zdyni przeniesiona do Smerekowca o godz. 8.30.
  2. W tym tygodniu:
    • Msze św. w środę i piątek poza parafią we wtorek i czwartek o godz. 6.30 w poniedziałek i sobotę o godz. 18.00.
    • W liturgii Kościoła w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży, zapraszam na Mszę św. szczególnie dzieci przed I komunią i młodzież przed bierzmowaniem, we wtorek wsp NMP z La Salette Pojednawczyni Grzeszników, w czwartek święto św. Mateusza Ap, w sobotę wsp. św. Pio
  3. Dziękuję kolejnej rodzinie za opiekę nad świątynią, kwiaty i koszenie. Od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  4. Zakończyły się prace z ogrodzeniem. Całkowity koszt tej inwestycji to 45000 zł. Dziękuję p. Sylwestrowi Bożkowi za bezpłatne prace przy ogrodzeniu. (Demontaż i montaż, przeróbka, nadzór piaskowania, malowania, transport itd.) dziękuję Dariuszowi Kmakowi za pomoc, oraz Wacławowi Kmakowi za montaż tablicy informacyjnej.
  5. Odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła będziemy obchodzić w niedzielę po 29 IX, czyli w niedzielę 1 X – suma o godz. 11.00
  6. Intencje mszalne:

Poniedziałek 18 IX

18.00

 + Henryk Cycoń – od Adama Matuszyka z Krynicy

Wtorek 19 IX

6.30

 + Henryk Cycoń – od Dawida Matuszyka z Krynicy

Środa 20 IX

poza

 + Henryk Cycoń – od rodziny Miśtaków i Gumulów

Czwartek 21 IX

6.30

 + Piotr Gromala – od ciotki Katarzyny z rodziną

Piątek 22 IX

poza

 + Piotr Gromala – od kuzynki Zofii z rodziną

Sobota 23 IX

18.00

W int. Marii i Jerzego w 40 r. ślubu

Niedziela 24 IX

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Julia Łaskawska – 7 r. śm. – od syna Zbigniewa z rodziną.

10.30

 + Andrzej Niedośpiał – od Dariusza Kmaka z rodziną.