1. Dziś 25 niedziela zwykła, niedziela środków społecznego przekazu, po Mszach św. zbiórka do puszek na katolickie radio VIA.
  • W tym tygodniu: Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 6.30, w sobotę o godz. 18.00, w pozostałe dni Mszy św. nie będzie.
  • W liturgii Kościoła we wtorek wsp. św. Andrzeja Kim, Pawła Chong i towarzyszy M, w środę święto Mateusza Ap., w piątek wsp. św. Pio.
  • Za tydzień 26 niedziela zwykła, wypominki zmarłych przed Mszą poranną.
  1. Dziękuję rodzinie Zofii Pierzga za opiekę nad świątynią, sprzątanie, kwiaty, od piątku zapraszam następną rodzinę z kolejki.
  2. Dziękuję za prace przy świątyni wyznaczonej grupie, szczególnie za prace koparką lub innym sprzętem p. Mieczysławowi Siuta i Maciejowi Fryzowiczowi. W tym tygodniu, jeśli pozyskamy ziemię i będzie odpowiednia pogoda, proszę kolejną grupę od koszenia do prac zmiennych przy świątyni. Proszę następujących gospodarzy i ich rodziny: Gromala Przemysław, Gromala Jan, Pyrdoł Danel, Pyrdoł Wiesław, Peregrym Marta, Kaniszczak Andrzej, Karlak Mirosław, Pajdzik Grzegorz, Hadalski Mirosław, Maciuszek Grzegorz, Lisowicz Rafał, Lisowicz Józef.
  3. Zachęcam do zakupienia i czytania prasy katolickiej, Niedziela z nowym tygodnikiem w cenie 10 zł., zachęcam także do stałej lektury Pisma św.
  4. Uroczystości odpustowe ku czci św. Michała Archanioła będziemy odchodzić w niedzielę 2 października, suma o godz. 11.00.
  5. Intencje mszalne:

Poniedziałek 19 IX

poza parafią

 + Genowefa Gromala – od rodziny Stępniów z Kwiatonia

Wtorek 20 IX

6.30

 + Genowefa Gromala – od rodziny Jerzaków z Woli Łużańskiej

Środa 21 IX

poza parafią

 + Leszek Pyrdoł – od Janiny i Stefana Dziedziny z rodziną

Czwartek 22 IX

6.30

 + Leszek Pyrdoł – od Stanisławy i Adama Wacławik z rodziną

Piątek 23 IX

poza parafią

 + Franciszek Kita – od swatów Anny i Wojciecha Kurzeja z Ropy

Sobota 24 IX

18.00

 + Franciszek Kita – od Sławomira Gemza z rodziną

Niedziela 25 IX

7.00

Za parafian

8.30 Zdynia

 + Julia Łaskawska – 6 r. śm.

10.30

 + Mirosław Tomaszkiewicz – 15 r. śm., Teresa Tomaszkiewicz